Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #196
    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

    Välispoliitika ja julgeoleku debatt Valimisstuudios. Väga põnev on neid nö lahinguid jälgida :D

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #197
      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

      really lauri? tegelt ka on põnev? ma just vaatasin seda, switchisin top gearile.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #198
        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

        Leveldad ? Kui ei, siis jah nii palju, kui jõuan jälgin huviga poliitikat ja selle teemalisi saateid.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #199
          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

          ei levelda, aga see saade oli imo küll väga igav. ja ma ise jälgin poliitikat kindlasti üle keskmise
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #200
            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

            Täiesti uskumatu, mis kino valimisstuudiost.
            Kristlikud demokraadid saatsid kohale täieliku kretiini.
            Iseseisvuspartei elab endiselt täiesti ebareaalses maailmas.
            Vene erakonda esindas pronksöö mässaja, kes ei osanud eesti keelt. Hea mõte.

            Positiivse poole pealt jäi silma Mikko, aga suuremad erakonnad olid üldiselt kõik normaalselt esindatud.
            Last edited by rasmer; 02.02.11, 21:14.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #201
              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              +1 Ei saa aru mina, milleks Zuravljovi sinna saatesse üldse vaja oli. Ei suutnud ta korrektselt väljendada oma põhimõtteid ja seisukohti, lauseehitus oli ka nagu puder ja kapsad. Ilmselgelt Vene erakonna esindaja peab kohal olema, aga valinud siis keegi kompetentsem isik väljendusoskuse poolest.

              Paet aeti muidugi päris vihaseks lõpus . Aga tuli ilusti välja. Kuigi ma üldiselt Reformierakonna pooldaja ei ole, siis kutsearmee järkjärgulise suurendamise ja ajateenistuse lühendamise 6 kuu peale olen Paetiga täiesti nõus. Tulenevalt mitmete sõprade väidetelt, kes ajateenistuses teeninud. Ütlevad ka nemad, et kaitseväe programmi saab väga edukalt läbida poole aastaga ja täiesti mõttetu tundub ala 11 kuud seal passida. Ka meeldis mulle Paeti konkreetsem ja laiem seletus Afghanistani missiooni vajalikkusest ja põhjustest.

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #202
                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #203
                  Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                  Enne valimisi tuleb abiks, kui juutuubist ära vaadata Valimiskool, annab hea ülevaate, kuidas meil poliitika tegelikult toimib

                  Esimene osa siin, kokku on 12 osa üleval

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #204
                    Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                    Täna kogunenud Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) juhatus kiitis heaks erakonna esimehe Sven Mikseri välja pakutud ministrikandidaadid, partei üks kandidaat justiitsministri kohale on Allar Jõks.


                    Kusjuures minu jaoks on sotside juures kõige vastumeelsem see, et mingi x põhjusel promovad nad Marianne Mikko´t.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #205
                      Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                      Jõks on väga asjalik, endine õiguskantsler. See mees meeldiks mulle küll justiitsministrina. Aga no see nimekiri ei saa tõelisuseks.

                      Marianne Mikko - kaitseminister
                      Urve Palo - majandusminister

                      See on tõesti päris hea huumor

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #206
                        Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                        Sotside list oli tõesti selline üle ühe.

                        umbes nii

                        ok
                        misasja?
                        ok
                        mis mõttes?

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #207
                          Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                          LHV valimiste teemast kasutajalt Cynic kuldne kommentaar KE kohta:
                          "Ega inimestele ei saa ju seda pahaks panna kui nad Keskerakonda vasakpoolseks peavad. Kui tüübid pidevalt rahasid vasakule panevad ja sellega vahele jäävad siis on ju suht loogiline järeldada, et ju nad vaskapoolsed on :-)"

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #208
                            Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema



                            Seniajani kõige rohkem mõtlemisainet pakkunud valimisteemaline Reporteritund.

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #209
                              Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                              Krt vaatasin ka seda üksikkandidaatide saadet ja tõesti noh... pooled neist ajasid ikka päris piinlikku juttu. Järgmine kord tuleb vist ise ka kandideerida. Krt öelda mul ikka üht-teist on küll...

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #210
                                Re: Ametlik 2011 Riigikogu valimiste teema

                                Helmed on mulle küll asjalikud tundunud. Ja Soosaarel pole ka viga. Paddari tekst oli...nohjah huvitav

                                Muidu saatejuhina see Rannamäe mulle meeldib, otsekohenne, hea huumor ja parajalt ülbe. Kuigi võiks olla rohkem erapooletum ja vähem näidata välja oma soosivat suhtumist parempoolsele erakonnale. Üldse kogu rahvusringhäälingu, kui avaliku riigimeediana on see pisut häiriv ja üllatav.

                                Comment

                                Working...