***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1486
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Ei peakski. paljud asjad mida siia pannakse ei koti kedagi. lampi sattusin peale ja panin offtopicusse. big deal?
    Ei ole, mul ükskõik.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #1487
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Kasutja blom peab lihtsalt olema kellgi varikonto, see ei ole reaalne mis strateegiat ta toodab.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #1488
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        doh, täna nägin leitnant Priit Brikkerit.

        Comment

        • Priito
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 121

          #1489
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
          Siin on selle tehniku video.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Krt, mul läheb kodus nende videode vaatamisest juba pea uimaseks aga kardan ka kõrgust.
          Olen veidi teinud sellist tööd ning alguses oli hirmutav, aga kui ära harjus oli väga meeldiv. Nüüd kontoris istudes ja seda videot vaadates tekkis kohe tahtmine ronima minna :)

          Aga tööriistade maha unustamine on saatanast. Kunagi ronisin 100 meetrisesse masti ning üleval avastasin, et üks võti oli puudu. Vutt-vutt alla võtme järgi.. väsitav.
          Karmim kogemus oli, kui vedasin 3 kaablit 80 meetrise masti tippu, mis olid vööle kinnitatud. Teate kui raskeks see kaabel lõpu poole läheb?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1490
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            lol, hispaania vihm on sulle pähe hakanud? eriti kõva vend seal kaugel.
            k2snakas <> k2snakalle

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #1491
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              hea tähelepanek. pean edaspidi hoolikam olema.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #1492
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Tuneesia, Egiptuse ja (nüüd ka) Jeemeni protestide kohta uudiseid ikka loete?
                In-fucking-sane.





                News, analysis from the Middle East & worldwide, multimedia & interactives, opinions, documentaries, podcasts, long reads and broadcast schedule.



                valitsus blokkis egiptuses kõik meediakanalid ära eile, et välismaailma eest varjata mässu. live stream kairos toimuvast:
                News, analysis from the Middle East & worldwide, multimedia & interactives, opinions, documentaries, podcasts, long reads and broadcast schedule.


                hetkel otsitakse kontorit kust filmitakse, kaua see stream ei kesta
                Last edited by con; 28.01.11, 16:21.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1493
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  lol, k2snakas leveldas mind ka ära ja tõenäoliselt on seda mitmeid kordi teinud.

                  täna ikka lahe päev olnud. hommikul mängisin 4-5 tundi, siis 4-5 tundi räiget mõttetööd ja siis raamatu lugemine ning nüüd kiirelt käisin svenza blogi üle. õigemini miski nädal tagasi kui tegin mysql andmebaasidest backupe siis svenza blogi backup tundus kahtlaselt suur. ei hakanud uurimagi ja mõtlesin, et äkki miski arvuti error või midagi. paar päeva taghasi avastasin, et tal igal postil 3000+ kommentaari. täna siis puhastasin ta blogi ja sai 170,000 trash kommentaari ära kustutatud.

                  ise veel mõtlesin, et kui php adminnis SQL päringuid jookustada ei saaks siis vist oleks svenza blog useless shit - kes ikka viitsisk 170,000 kommi käsitsi kustutada.

                  PS! ma ise varsti magama ja kui hommikul ärkan, panen modede teema lukku, koostan nimekirja ja viskan adminnide foorumisse. seega viimane võimalus!

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #1494
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    Tuneesia, Egiptuse ja (nüüd ka) Jeemeni protestide kohta uudiseid ikka loete?
                    In-fucking-sane.





                    News, analysis from the Middle East & worldwide, multimedia & interactives, opinions, documentaries, podcasts, long reads and broadcast schedule.



                    valitsus blokkis egiptuses kõik meediakanalid ära eile, et välismaailma eest varjata mässu. live stream kairos toimuvast:
                    News, analysis from the Middle East & worldwide, multimedia & interactives, opinions, documentaries, podcasts, long reads and broadcast schedule.


                    hetkel otsitakse kontorit kust filmitakse, kaua see stream ei kesta
                    Egiptuses käisin detsembris, siis sain ühe kohaliku tüübiga sõbraks, ta ka rääkis ikka, et kui perses riik see Egiptus on, oligi ainult aja küsimus millal mässama hakkavad

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1495
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Egiptuses käisin detsembris, siis sain ühe kohaliku tüübiga sõbraks, ta ka rääkis ikka, et kui perses riik see Egiptus on, oligi ainult aja küsimus millal mässama hakkavad
                      Hea seegi, et meil elu nii lill on ja mässamiseks mingit põhjust pole. Tiblad korraks ligi neli aastat tagasi tõstsid pead aga rahunesid suht kiirelt maha, kui peaminister & Co nende ees avalikult pugemas käis.

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #1496
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Kui kõik nii halvasti on, siis võib alati ära minna

                        /Egiptuses kohalikel näiteks see võimalus puudub

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #1497
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                          Egiptuses käisin detsembris, siis sain ühe kohaliku tüübiga sõbraks, ta ka rääkis ikka, et kui perses riik see Egiptus on, oligi ainult aja küsimus millal mässama hakkavad
                          wow praegu läks mingiks laskmiseks ja pommid 'n shit. tulekahjud igal pool. sick

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1498
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                            Kui kõik nii halvasti on, siis võib alati ära minna

                            /Egiptuses kohalikel näiteks see võimalus puudub
                            Ära minemise võimaluse puudumist pole olemas, on olemas olukordi, kus sa ei ole valmis selle eest piisavalt maksma. Alati on võimalik ära minna.

                            /Btw, mida suurem on ära mineku hind, seda väiksem on inimese motivatsioon ära minna, sest selle raha eest saab ju ka kohapeal lulli lüüa.

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #1499
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Ära minemise võimaluse puudumist pole olemas, on olemas olukordi, kus sa ei ole valmis selle eest piisavalt maksma. Alati on võimalik ära minna.

                              /Btw, mida suurem on ära mineku hind, seda väiksem on inimese motivatsioon ära minna, sest selle raha eest saab ju ka kohapeal lulli lüüa.
                              Vägev sõnademäng, tegid väikese editi jah?

                              Põhja Korea, mis selle kohta räägid.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #1500
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                                Vägev sõnademäng, tegid väikese editi jah?

                                Põhja Korea, mis selle kohta räägid.
                                Põhja-Koreasse saamine on juba üpris raske.
                                Äraminemisest ( või pigem öelda, põgenemisest ) oli ETV's mõnda aega tagasi üks dok. film. Tee eriti kerge just ei pidanud olema ja surmasaamise oht üpris suur.

                                //"This World: Escaping North Korea" oli vist.

                                Comment

                                Working...