***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jubin
    Bännitud
    • Nov 2010
    • 142

    #1471
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    See laasi poiss kohe otsib jamasi:) alles sai oma asjad korda ja kohe võtab nl1k shoti. tundub et gambleri kommetest on raskem lahti saada kui algul paistab.
    kus ta seda NL1k mängis?

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #1472
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas Jubin Vaata postitust
      kus ta seda NL1k mängis?
      oi plah, ma võin oma pea anda et ptris niisama ringi uurides sattusin tema fulltildi mängude peale ja seal oli nl100 ja nl1k lühikesed sessid, kuid praegu kontrollides ei ole midagi sellist. Ma ei kujuta ettegi kelle kuradima ptri ma siis vaatasin:S:D

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #1473
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        siis ennem kontrolli kui paska loobid teise pihta....suht masendav ikka...

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #1474
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          keegi ei ole midagi loopinud, mis krdi paska. ma lihtsalt räägin elust offtopicusse. mida sa siin tõmblema hakkad?'

          E:


          Ise oled masendav!
          Last edited by udikaz; 28.01.11, 09:45.

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #1475
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            On küll eile mänginud fulltiltis 1k HU, aga miks see pasa loopimine on? Isildur1 ehitas umbes niimoodi gamblides kahe nädalaga omale 2 millioni bankrolli

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #1476
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              plah, ma kordan ma ei loobi kellegi pihta mingit krdi paska. ma räägin lihtsalt mis toimub. tore kui sa pooldad sellist teenimise viisi. gl to u.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #1477
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                oi plah, ma võin oma pea anda et ptris niisama ringi uurides sattusin tema fulltildi mängude peale ja seal oli nl100 ja nl1k lühikesed sessid, kuid praegu kontrollides ei ole midagi sellist. Ma ei kujuta ettegi kelle kuradima ptri ma siis vaatasin:S:D
                vaatasin ka kohe peale seda kommentaari ja oli 100% hiljem vaadates olin ka, et wtf

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1478
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                  On küll eile mänginud fulltiltis 1k HU, aga miks see pasa loopimine on? Isildur1 ehitas umbes niimoodi gamblides kahe nädalaga omale 2 millioni bankrolli
                  Ma ei ole matemaatik aga nii gambledes teha nullist kaks milli on ikka väga-väga-väga suur õnn. Samamoodi võiksid rolli ehitada ruletis punasele visates.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #1479
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ma ei ole matemaatik aga nii gambledes teha nullist kaks milli on ikka väga-väga-väga suur õnn. Samamoodi võiksid rolli ehitada ruletis punasele visates.
                    agree ja no olympsi automaadi pro team räägib ka, et jube hästi toidab kui lasta 10 eurise panusega kleopatrat. nii on võidetud 15k euri laksust. tulista aga.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #1480
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      umm situverd ja ela oma elu näiteks:)

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #1481
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        lol, hispaania vihm on sulle pähe hakanud? eriti kõva vend seal kaugel.

                        E: sulle võiks keegi selle eest bani ka panna. sul oli juba siis kobiseda kui ma pokust tõtt rääkisin ja nüüd hakkad siin sõimama. ole rahulik ma tulen hispaaniasse tagasi, küll ma su üles leian tough guy.
                        Last edited by udikaz; 28.01.11, 09:57.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #1482
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          See laasi poiss kohe otsib jamasi:) alles sai oma asjad korda ja kohe võtab nl1k shoti. tundub et gambleri kommetest on raskem lahti saada kui algul paistab.
                          Miks peaks see kedagi kottima???

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1483
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ma ei ole matemaatik aga nii gambledes teha nullist kaks milli on ikka väga-väga-väga suur õnn. Samamoodi võiksid rolli ehitada ruletis punasele visates.
                            isildur oli mingi algkapital + ta mängis 125h pävas 493laul + tal oli väga aggressive BRM + tal oli veits skillli kh.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #1484
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Miks peaks see kedagi kottima???
                              Ei peakski. paljud asjad mida siia pannakse ei koti kedagi. lampi sattusin peale ja panin offtopicusse. big deal?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1485
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Las Laasi loverboyd möllavad. Pole mõtet ärrituda.

                                Comment

                                Working...