***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
muidu lol video, aga 1.27 - 1.30 on tõestus, et Runnar käib gämblimas:D
e: enda lemmik on see haha http://nakedfunny.com/viewpage.aspx?id=1494Last edited by IamAllin; 27.01.11, 16:15.
Comment
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
+1 roheline on kõige parem(rohelist värvi triibuga keskelt)Algselt postitas leits Vaata postitustYes, leidsin need Taist toodud "pulgad" yles.
Parim nohutapja ever:

Comment
-
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Nii pole siin ca2 kuud aktiivne olnud ja blogi süsteem on väga imelikuks läinud. Kas keegi oskaks mind mingile topicule vms suunata, et mis ma nüüd tegema peaks, et kõik jälle tööle seada ?
Ty very much
Comment
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Kui regan pokkeriruumi ja panen vale aadressi aga hiljem nõutakse dokumente+aadressikinnitust, kas siis tuleb mingi jama sellest, või saan öelda, et sorri, läks valesti ja ümber muuta?
Comment
-
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
omg. neid videosid vaadata on sama sick kui vaadata kuidas inimene süsti saab.Algselt postitas inward Vaata postitustAi ai väga ränk :D. Ma ei leia seda telefonimasti otsa roniva tehniku videot. Kas see maha võetud ?
e: Pole võrreldav eelmisega. Aga no, mis toimub inimeste peas ?
umbes nii jah :)Algselt postitas Rigged Vaata postitustLühikokkuvõte, blogid foorumisiseselt on kutud
Comment
-
Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
kasutaja blom strateegia postid on nutsid (Y)
Comment


Comment