***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #766
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    See üks universaalne vend juba sisaldub nii jalg-võrkpallurites kui korv-võrkpallurites, sest mitte miski ei ütle, et need hulgad ei või kattuda ja nii see ongi ühe mehe ulatuses, mille kohta meil on isegi info antud.
    Kui selle universaalse kattuma panin siis tuli kah 54 mis on vale.
    Oota see on 6. klass?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #767
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
      Kui selle universaalse kattuma panin siis tuli kah 54 mis on vale.
      Oota see on 6. klass?
      No ma pigem lahendaks ülesande tekstist lähtuvalt ja otsiks viga vastusest kui hakkaks vastusest uut ülesannet kombineerima. Need mataõpikud olid minu ajal tihti valede vastustega.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #768
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Ma siin ükspäev proovisin Starsi. Lauad on sigaaeglased ja fishide otsimine on täiesti mõttetu, sest kui leiad, siis istuma nagunii ei saa, sest miljon brasiillast istuvad enne sind maha.
        hah.. nüüd siis lõpuks keegi ka kinnitab seda, mida ma juba eelmise aasra alguses rääkisin:-)

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #769
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Vastus tuleb 52. Tuleb ühe võrra suurem, kuna võrkpallureid on 15, kuid ülesande põhjal on (11+4+1) e 16, sealt ka see ühega mööda minek.

          to Pahvak: kuna tegu on 6nda klassi ülesandega, siis ma arvan, et asi nii keeruline pole, et universaalne vend võib olla korvpallur-võrkpallur või jalgpallur-võrkpallur hulgas. Võib-olla pean oma sõnu sööma, aga ma ei usu, et 6ndas klassis selline meta on.

          Comment

          • EestiMats
            Grinder
            • Jul 2009
            • 625

            #770
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Tore kui mõnikord nii ka raha tuleb, vb peaks games are dead alla postitama, aga ju jääb.
            Vennal võis päris kena tilt olla , kui nägi, et raha liigub hoopis minu poole :D
            No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            SB ($51.95)
            Hero (BB) ($56.25)

            Preflop: Hero is BB with A, 7
            SB bets $1.25, Hero calls $1

            Flop: ($3) 10, 10, 10 (2 players)
            Hero checks, SB bets $3, Hero calls $3

            Turn: ($9) K (2 players)
            Hero checks, SB checks

            River: ($9) 10 (2 players)
            Hero bets $4, SB raises $47.45 (All-In), Hero calls $43.45

            Total pot: $103.90

            Results:
            SB had K, J (four of a kind, tens).
            Hero had A, 7 (four of a kind, tens).
            Outcome: Hero won $103.40

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #771
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              games are dead teemasse see küll ei sobiks

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #772
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Selleks tuleks river ise shoveda ja saada 55 käest snapcall.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #773
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Mehed teavad mida nad räägivad.



                  Väike muusikaline vahepala ka postituse juurde, jea.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #774
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Palun vabandust :D

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #775
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      testyourpoker.com
                      sain 155. yay, see vist on hea.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #776
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        ma tegin hulkadega ja sain 54, mis pidi vale olema. õige vastus 51 , aga ei saa aru kust see tuleb
                        (36+23+15)-(6+11+4+2)=51

                        Ehk kogu kamm käib selle viimase tüübi ümber ja võimaldab vastuseks saada 54,52 ja 51.
                        Last edited by Potsataja; 14.01.11, 13:33.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #777
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                          testyourpoker.com
                          sain 155. yay, see vist on hea.
                          see test on BS, ma vaatasin seal saidil edasi ja kuskil oli mingi link et vaata kuidas keegi pro seda testi mängib/teeb koos seletustega... no need seletused ja mäng oli küll BS

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #778
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas con
                            mis arvate kas 32" jääb monitorina suureks?
                            http://kuldnebors.ee/search/audio-vi...language_id=et


                            32" LCD TV SAMSUNG LE-32S81BX, LCD 32" HD ready 16:9 Wide, srs TruSurround XT, Equalizer, Contrast 7000:1, Resolution 1366 x 768, Vision angle 178 °, (Component, Composite,2Xhdmi, S-Video, PC input,2 Xscart) Hdcp, On/off timer, DNIe (Digital Natural Image Engine), Progressive Scanning, Teletext, Nicam, A2 Stereo
                            telekas monitoriks?

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #779
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                              Peaks vist tuba vahetama :D FTP on täiesti eestlaste invasiooni all ja tase tõuseb
                              +tuhat

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #780
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                                telekas monitoriks?
                                jep
                                vahet pole kas lcd monitor/telekas.

                                Comment

                                Working...