***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Purz
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 328

    #211
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Red Alert ikka täiega mõttetu mäng. Seal kas domineerid räigelt või saad räigelt kotti (reeglina esimene) ning ei ole üldse lõbus. Teed kaheksa lennukit ja pm. saad sellega kogu vastase baasi maha võtta. Easy game. Siit ka küsimus - kas keegi teab mingi strateegiamängu (just red alerti taoline, kus on tankid, tulevikutehnika jne. mitte ei viitsi nuiadega kakelda), mis kestaksis kauem, kus loeb rohkem strateegia ja ei ole "dominatsiooni" effekt nii suur. See tähendab, et ala kui saad kiirelt kaitse üles, lennukid püsti, oma 10-15 head tanki siis võid kogu baasi maha võtta ning pm. iga maja sureb laksust.
    Supreme Commander

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #212
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Aga vene rubla on nii kroonist kui eurost nõrgem, varem oli kurss mingi 0.3-0.5, nüüd on 40.90150. Ikka näitavad teistmoodi ju?
      see süsteem mis praegu on tundub loogilisem. ehk siis praegu näitab seda kui mitu võõrast valuutat sa OMA valuuta eest saad. varem näidati vastupidi.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #213
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        see süsteem mis praegu on tundub loogilisem. ehk siis praegu näitab seda kui mitu võõrast valuutat sa OMA valuuta eest saad. varem näidati vastupidi.
        Äkki see süsteem käibki niimoodi, et kui valuuta kurss on väike, siis näidatakse nagu EEK 'iga oli - jube nõme oleks ju, kui > 75% valuutasid on 0.231, 0.546, 0.037 jne. Hetkel siis nt venelased näevad oma valuutat meie vana EEK 'i süsteemiga ehk?

        Comment

        • doublemint65
          Grinder
          • Oct 2008
          • 695

          #214
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
          Saab osta küll, aga mingi summa läheb juurde. Ei oska peast öelda,mille järgi seda võetakse ja kas see oleneb kauba kogusest.
          Eraisikule iga ostu pealt 10eek, kauba kogusest ei loe. nüüd ei tea, äkki 1eur...

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #215
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Kusjuures ma ei saa absoluutselt aru, kuidas sa saad suhtkoht samal ajal tõsiselt arutleda Vedade teemadel ja slotisõltlasele pokkeri õpetamise teemal.
            Ära vaeva oma pead nii keeruliste asjadega.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Kosmonaut
              Grinder
              • Feb 2010
              • 584

              #216
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Cod:

              heh, arvutasin natuke ja sain aru, mis värk on :P - nimelt sul on seal enne tehe 1/15,6466 et saada kurss EEK - EUR; 15,6466 on kurss EUR - EEK

              Praegu on meil kurss EUR - USD ehk siis et 1eur = 1,34 USD; kurss USD - EUR on 1/1,34

              Palju arvutusi, aga jah kursid on meil nüüd teistpidi kuvatud, vb jah selle pärast, et vastasel juhul oleks paljud kursid 0,0x. Parem on endal ka aru saada palju sa ühe meie raha (EUR) eest saad mingit muud kraami.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #217
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                Ahastus tuleb peale- ma ei suuda nl2-st läbi murda. BTW, millest ma selle shameless behaviouri omale sain?

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #218
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  No mingi aeg siin kuskil oli postitus deposiitide kohta või nn süütuse kaotamise teema vms. Seal oli tüüp kes oli 100+k triobetti ladunud kui ma õigesti mäletan. vb peksan segast ja ei viitsi otsida ka.
                  Imric?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #219
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Kui keegi ei tea, siis praegu TrioBetis käib EMV NL Main Eventi €110 satikas. 15 x €330 paketti garanteeritud, hetkel reganud 32 ja late regamine avatd

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #220
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      niks sne teema suletud ? :S

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #221
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Mul tunne et need adminnid kogemata topivad kinni neid. Kuskil on see nupp vale koha peal vist veits.

                        Lenc suudab täispeaga igakord mõned kinni panna.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #222
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Ära vaeva oma pead nii keeruliste asjadega.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          pastilaa on piltkirja kunn :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #223
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                            niks sne teema suletud ? :S
                            Sest uues foorumis on miski nõme "close this thread" linnuke, kuhu on nii lihtne misclickida. PM reply nupu kõrval. Teen kohe uurimustöö, et kuidas selle saaks nahhui saata.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #224
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Sest uues foorumis on miski nõme "close this thread" linnuke, kuhu on nii lihtne misclickida. PM reply nupu kõrval. Teen kohe uurimustöö, et kuidas selle saaks nahhui saata.
                              Fixed. Enam seda linnukest ja kastikest ei ole. Ei tohiks "kogemata" teemad lukku minna.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #225
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                pastilaa on piltkirja kunn :D
                                Ty, ennem panin tähele ainult piltkirja esimest poolt. Sellega soses palun pastilaa ees edasise eest vabandust.

                                Comment

                                Working...