***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #166
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Starcraft.
    Pidi olema väga hästi balantseeritud. Kivi-paber-käärid
    Ise pole mänginud aga kunagi (<10a tagasi) sai rohkem pro-gameritega suheldud siis seal oli see kultusmäng. Kes, mis tech-treed arendas ja mis rushiga tuli.

    Proovi Red Alerti mängida nii, et tech tree oleks madalam. Poleks superrelvi ja tanke. Epic micromanagement.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #167
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Red Alert ikka täiega mõttetu mäng. Seal kas domineerid räigelt või saad räigelt kotti (reeglina esimene) ning ei ole üldse lõbus. Teed kaheksa lennukit ja pm. saad sellega kogu vastase baasi maha võtta. Easy game. Siit ka küsimus - kas keegi teab mingi strateegiamängu (just red alerti taoline, kus on tankid, tulevikutehnika jne. mitte ei viitsi nuiadega kakelda), mis kestaksis kauem, kus loeb rohkem strateegia ja ei ole "dominatsiooni" effekt nii suur. See tähendab, et ala kui saad kiirelt kaitse üles, lennukid püsti, oma 10-15 head tanki siis võid kogu baasi maha võtta ning pm. iga maja sureb laksust.
      empire earth imo .. kunagi sai ikka tundide viisi lammutatud ... kivi aja mehest napoleoni ja nano robotiteni .. ise valid kust tahad alustada ja mis ajaga lõpetad

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #168
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        More more!

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #169
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          empire earth imo .. kunagi sai ikka tundide viisi lammutatud ... kivi aja mehest napoleoni ja nano robotiteni .. ise valid kust tahad alustada ja mis ajaga lõpetad

          Isiklikult pooldaks selliseid 20-40 min lahinguid mitte 5h ehitame ennast üles ja siis proovime, kelle robotid on tugevamad.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #170
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Codecci soovitas arvutimängude foorumis Rise of Nations Thrones and Patriots. Proovisin tutoriali ära ja see tõmbas mind mitmeks tunniks välismaailmast eemale. Samas see pole päris sama mis RA või Starcraft.
            Samas mul on Counter Strike 1 ja Condition Zero- seda saaks ma teistega onlines ka teha :D- ei võta nii palju aega vast, lihtsam lõpetada ja actionit on küllaga.
            Last edited by Vandalar; 03.01.11, 16:57.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #171
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Codecci soovitas arvutimängude foorumis Rise of Nations Thrones and Patriots. Proovisin tutoriali ära ja see tõmbas mind mitmeks tunniks välismaailmast eemale. Samas see pole päris sama mis RA või Starcraft.
              Kõik teed viivad RoN 'i juurde. Varem või hiljem.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #172
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                StarCraft BroodWar - parim strateegia ever. Mäng loodi üheksakümnendate keskpaigas ja isegi praegu, kui SC2 on väljas, arendatakse seda edasi. Ise mängumees pole, aga koreakate progame vaadata on lõunasöögi kõrvale üsna nauditav, eriti inglise keelsete kommentaaridega. Perfektselt balanseeritud ja üks match kestab 5-40 minutit.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #173
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  COH (Company Of Heroes) on ka väga nuts strateegia mäng!

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #174
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    AoE: Rise of Rome

                    seda sai vanasti läbi LANi ikka mängitud. seal muidugi roboteid jms ei tule, mis mulle samas meeldis. mingi tuumapomme jms lasta pole minuarust pooltki nii huvitav, kui ikka hand to hand combat.

                    //muidugi parimad strateegiamängud on Total War osad, aga seal ei saa nagu campaign modes onlines lasta. saab vaid armeede vahel battleid teha. kui kedagi aga single player osa huvitab, siis võiksite kindlasti proovida Rome: Total Wari.
                    Last edited by kardaanirist; 03.01.11, 18:05.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #175
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Tekkis küsimus peale privadori posti, et kas ise või keegi tuttavatest on konkreetselt ka pokkeri sõltlane, umbes nagu sloti sõltlased, et kohe täiega sõltuvuses, peaasi et saaks mängida, palga maha, võtta võlgu et mängida jne, ei ürita õppida ja kaine mõistusega asja võtta jne. Kui oleks aktuaalne teema võiks isegi threadi teha, kus ehk saaks nõustada või midagi :)

                      Privadori postitus:
                      mnjah, Kuke kohta võiks öelda, et iseenesest on tal hea süda st pole nahaalne või kuritahtlik Aga jh pokkerisõltlane
                      Seega on olemas mitte anult slotisõltlasi vaid ka pokkerisõltlasi
                      Iroonilisel kombel nähakse pokkeris ainult oskusmängu lol...

                      Kõigeparem lahendus on mitte võlgu anda.

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #176
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        More more!
                        C&C generals ja C&C generals zero hour.
                        sitaks hea strateegiakas ja ikka tundida viisi seda mänginud. peakski uuesti tõmbama panema :D

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #177
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Tekkis küsimus peale privadori posti, et kas ise või keegi tuttavatest on konkreetselt ka pokkeri sõltlane, umbes nagu sloti sõltlased, et kohe täiega sõltuvuses, peaasi et saaks mängida, palga maha, võtta võlgu et mängida jne, ei ürita õppida ja kaine mõistusega asja võtta jne. Kui oleks aktuaalne teema võiks isegi threadi teha, kus ehk saaks nõustada või midagi :)

                          Privadori postitus:
                          mnjah, Kuke kohta võiks öelda, et iseenesest on tal hea süda st pole nahaalne või kuritahtlik Aga jh pokkerisõltlane
                          Seega on olemas mitte anult slotisõltlasi vaid ka pokkerisõltlasi
                          Iroonilisel kombel nähakse pokkeris ainult oskusmängu lol...

                          Kõigeparem lahendus on mitte võlgu anda.
                          see sama vend oli. enam mitte
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #178
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Rome Total War.
                            See on ka suht pikk aga hea strateegia mäng.

                            Soovitan!

                            Comment

                            • redddman10
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 703

                              #179
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              aga red alert 3? normaalne mäng minu arust sai LANis kõvasti mängitud igasugu vendadega.2vs2 ikka nuts sõbraga mingite a la norrakate vastu mängida:) läbi msni vms hel ka ja mikritega omavahel arutada hea mida teha kust rünnata.pikad ööd olid vahepeal:)

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #180
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Arvan,et võin ennast pokkerisõltlaseks nimetada.Ega see kas võidad või kaotad ei muuda asja.Kui tiltan mängin kõrgemates limiitides.Viimasel ajal suudan end siiski rohkem kontrollida.Alguses suutsin end korduvalt bustoks mängida.

                                Comment

                                Working...