***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #181
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    soomer vaata, et sa seal ftp käest ära ei lähe. praegui

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #182
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Normaalne nähtus 2,5 bi miinuses olla nl2-s, pokerstarsis u. 900 käe jooksul?

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #183
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Normaalne nähtus 2,5 bi miinuses olla nl2-s, pokerstarsis u. 900 käe jooksul?
        coolerid

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #184
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Normaalne nähtus 2,5 bi miinuses olla nl2-s, pokerstarsis u. 900 käe jooksul?
          Eriline variatsioon imo. Normaalne oleks 25bi miinuses või 250bi plussis olla.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #185
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #186
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Ment siis ka tabelis. GG.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #187
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                rankale mänguidee: Moon Project

                Comment

                • Madis_89
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 841

                  #188
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Civilizationi seeria on fine, vahel mängin V osa. Võimalus on ka 4k EMA - 2050 PKR, lõpus nuked jms, kjutan ette, et kõige raskema tasemega võib paras pähkel olla, ise pole veel proovinud,

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #189
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    Vähe pinge on non-showdown pokkerit mängida ju. Kõrgematel tasemetel võib rohkem showdowni ka näha või?

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #190
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      keskmine player of the year võidab 12buy ini kuus.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #191
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        SC2 raudselt, ise enamuse mainitutest tõmmanud ja läbi teinud.

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #192
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Tekkis küsimus peale privadori posti, et kas ise või keegi tuttavatest on konkreetselt ka pokkeri sõltlane, umbes nagu sloti sõltlased, et kohe täiega sõltuvuses, peaasi et saaks mängida, palga maha, võtta võlgu et mängida jne, ei ürita õppida ja kaine mõistusega asja võtta jne. Kui oleks aktuaalne teema võiks isegi threadi teha, kus ehk saaks nõustada või midagi :)
                          On küll üks selline sõber. Vähem kui poolteist aastat tagasi sain üle aastate kokku ühe koolivennaga, kellega omal ajal igast huvitavat aktsiooni ette tuli. Siis tuli pokker teemaks ja teda hakkas asi huvitama, tegi ka peagi oma esimesed online-mängu katsetused, sai ka ühiselt mõned mängud tehtud jne. Paistis, et üsna kiirelt tekkis tal sest mängust sõltuvus. Kusjuures minu teada tal mingil muul kujul hasartmängusõltuvust pole kunagi olnud. On küll mõningaid muid sõltuvusi nagu tubakas ja kärakas, aga kel neid poleks. Olen talle pidanud pikki epistleid bankrolli ja variatsiooni teemadel ning kuigi ta saab mingil määral sellest aru, ei suuda ta neid põhimõtteid järgida ja pokkerit võtab enamasti gämblemisena. Mõnikord juhtusin vaatama ta mängu, siis sõna otseses mõttes põletas raha, jõle haige oli vaadata. Soovitasin küll ruletti mängida selle asemel, aga ei võetud kuulda.

                          Õnneks teatud areng on toimunud, cashis pole teda enam ammu donkamas näinud. Vaatasin, et tema stiiliga sobivad kõige paremini 45-man turbod ja nendega on tal isegi kohati edu olnud, näiteks üks päev tänu hiiterile üle 1000 taala plussis, aga see kadus muidugi kiirelt, sest oli vaja võimalikult kõrgele mängima ronida ja variatsioon võttis oma. Kokku annetas pokkeritööstusele eelmise aastaga suurusjärgus 10k taala. Kui keegi tahab stiilinäiteid PTR-ist näha, siis Starsis "envirest" ja Tildis "estenvirest". Samas usun, et ta on võimeline võitvaks mängijaks saama mtt sng-des, kui suudab mõned nähtavad lekked kõrvaldada ja veidigi bankrolli hallata, grindimisvaimu on tal mitme mehe eest.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #193
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            mul on ka üks. tüüp on 21 ja üle 20k $ miinuses, kõik raha mis joomisest üle jääb läheb pokkerisse. samas vb on see lihtsalt gambleri-joodiku normaalne elu osa kuna ta teeb seda for fun.

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #194
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              IMPORTANT NOTICE FROM BIG BET POKER

                              I am writing today to inform you that Big Bet Poker is closing our poker room for good on Friday, January 31st, 2011.

                              We know this comes as a surprise to many of our players and partners and we apologize for any inconvenience.
                              As of today, Monday, January 3rd, we are no longer accepting deposits. You will still be able to access your account through the client and either play out your current balance or request a withdrawal.

                              The minimum withdrawal amount is $30. If your balance is under this amount, you will have until Friday, January 31st to play out the remaining balance.

                              The final date to request a withdrawal will
                              will be Friday, January 31st, 2011.
                              On behalf of the Support Team here, it has been our pleasure to serve you and would like to thank you for making Big Bet Poker your online poker choice.


                              busto..

                              Comment

                              • mcbethk
                                Bännitud
                                • Oct 2008
                                • 687

                                #195
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                Keegi oskab öelda kust Tartust saaks kuskilt hulgilaost suhkrut osta? Kiire asjaga:D

                                Comment

                                Working...