Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga
Viitsib keegi kiirelt öelda, mis ma pean enne ja pärast formatit tegema, et säiliksid mu hemi käed/info ?
Viitsib keegi kiirelt öelda, mis ma pean enne ja pärast formatit tegema, et säiliksid mu hemi käed/info ?
Comment