Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Kui keegi huvitatud, siis tahaks panustada SuperStarShowdownil Tony G. peale 3:1 oddsidega minu kasuks, min $100/€100 (ehk siis teie min $300/€300). Kui keegi huvitatud andke märku.
Kui keegi huvitatud, siis tahaks panustada SuperStarShowdownil Tony G. peale 3:1 oddsidega minu kasuks, min $100/€100 (ehk siis teie min $300/€300). Kui keegi huvitatud andke märku.
Comment