Cod kui seal High rolleril käisid kas sellel ka mingi tele ulekanne oli?
Nope, paar päeva hiljem ei leidnud isegi tulemusi kuskilt kui tahtsin teada kes võitis... Side-eventid ei huvitanud kedagi. Lõpuks HendonMobist sain alles tulemused teada.
Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
12k VPP-d veel vaja, lihtsalt ei suuda enam mängida ja sessi alustada ning kolmandiku sessi pealt hakkan käsi/minuteid lugema, millal pausi saan teha. Ei kujuta ette, millist vaimujõudu SNE tegemine nõudma hakkab.. Vähemalt olen oma graafikuga sellel maal, et 31. detsember saan puhkepäeva omale lubada :D
Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Öeldakse, et teine eestlane on eestlasele parim toit. Leits siis kisas et mängib Eesti fishi vastu, kellel nimneks urnailed. Käskis lõpus mul PTR'ist otsida ka (tal endal searcghid läbi) ja vastane crushib räigelt.
EDIT: leitsile muidugi algul ei öelnud, et crushib :) aga naljakas, et tänapäeval fll ring mehed headsupis bumhundivad 11pt/bb vendi.
Öeldakse, et teine eestlane on eestlasele parim toit. Leits siis kisas et mängib Eesti fishi vastu, kellel nimneks urnailed. Käskis lõpus mul PTR'ist otsida ka (tal endal searcghid läbi) ja vastane crushib räigelt.
EDIT: leitsile muidugi algul ei öelnud, et crushib :) aga naljakas, et tänapäeval fll ring mehed headsupis bumhundivad 11pt/bb vendi.
mängisin ükskord pargis cashi ja lauas oli üks suht chill vana, ajas normaalset juttu ja tegi nalja. siis tartus kohtasin kuu hiljem lauas seda sama klemmi ja suitsupausil olles läks teema kasutajanimede ja pokkeritubadele ja ta ütles, et on ftps "urnailed". ei tea kas ka tõsi, cashi sisse ostis ta 500ga, mis on veits kahtlane, samas lahkus 5k+ kasumiga mõlemal korral. ütles veel, et on DJ vms, ei mäleta täpselt.
mängisin ükskord pargis cashi ja lauas oli üks suht chill vana, ajas normaalset juttu ja tegi nalja. siis tartus kohtasin kuu hiljem lauas seda sama klemmi ja suitsupausil olles läks teema kasutajanimede ja pokkeritubadele ja ta ütles, et on ftps "urnailed". ei tea kas ka tõsi, cashi sisse ostis ta 500ga, mis on veits kahtlane, samas lahkus 5k+ kasumiga mõlemal korral. ütles veel, et on DJ vms, ei mäleta täpselt.
Comment