Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Ei hakka defaultiks tegema aga kui tahate mõnusat copy-paste postitamist (ala kopeerid kuskilt formaaditud teksti siis on automaatselt ka editoris) siis muutke oma profiili: http://foorum.pokkeriprod.com/profil...do=editoptions
Kerige alla ja leiodke kohte. Linnuke esimese ette.
Miscellaneous Options
Message Editor Interface:
Ei hakka defaultiks tegema aga kui tahate mõnusat copy-paste postitamist (ala kopeerid kuskilt formaaditud teksti siis on automaatselt ka editoris) siis muutke oma profiili: http://foorum.pokkeriprod.com/profil...do=editoptions
Kerige alla ja leiodke kohte. Linnuke esimese ette.
Miscellaneous Options
Message Editor Interface:
- Enhanced Interface - Full WYSIWYG Editing
- Basic Editor - A simple text box
- Standard Editor - Extra formatting controls
TC
Comment