*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2011
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Äge tilt-notes oli kunagi mingile vastasele pandud kes täna mu vastu istus:

    Fish.
    Floatis flopi cbetti õhuga, turn c/c, riveril donkas oma õhuga kui flushdraw kohale jõudis.
    AK 'ga flattis 3beti.
    Callis 2.2x 4beti 77 'ga, K93 flopi cbeti LITS LITS
    LIHTSALT VAJUTAB NUPPE, RIVERIS LAMBIST BETIB 3NDA PAARIGA MA OBV 4-NDAGA HEROCALLIN SAAN SUHU LITS KUKK UROOD
    Oh viie prossane revenge time. Kui sa ei ole teda kunagi näinud siis miks ta lits kukk ja urood on? Võib-olla ta tahtis staar "Codecciga" mängida ja tegi päris höid bluffe ning calle.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #2012
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      ütlesin ka leitsile ja ütlen siia - kas see mitte ei ole poku?
      j2nkujuta = poku

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2013
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Sain suht huvitava info osaliseks: http://www.d4events.com/

        Dublinis veebruaris toimuv deepstack turka. €550 sisseost, €500k garanteeritud. Veebileht võib tunduda odav aga Anthony ütles, et see "legit". Eelmine aasta olevat ta sõbrad seal mänginud ja väga hea organiseeritusega üritus olevat olnud. Ma uurin selle kohta natuke ja kui tõesti kõik OK, siis maybe läheme.

        Samuti pidavat olema RyanAir lennuliin, mis avatakse tallinn-dublini vahet. Suht hea.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #2014
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Oh viie prossane revenge time. Kui sa ei ole teda kunagi näinud siis miks ta lits kukk ja urood on? Võib-olla ta tahtis staar "Codecciga" mängida ja tegi päris höid bluffe ning calle.
          Ei kvalifitseeru, sest:

          1) ma ei outinud vastase screenname
          2) ma ei mõtle ilmselgelt seda tõsiselt
          3) ma postitasin selle eesmärgiga enda tildi üle nalja visata mitte kedagi halvustada (peale enda) :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2015
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Mis sa arvad, et ma mõtlesin tõsiselt w? Poleks ta välja tõmmanud või/ja oleks edasi mänginud oleks mul täiesti pohhui olnud. Praegu ma ei mäleta ta screen-name ja mul täiesti suva, mis ta teeb. Point ongi see, et tildihoos öeldakse asju, mida hiljem kahetsetakse või vähemalt ei öeldaks.

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #2016
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              j2nkujuta on sunday brawli piletit toomas :D:D:D::DD: iga k2si on shovend
              tegin temaga sama rush sit god.seal ka iga käsi shoveis.callisin AJ maha näitas 24o

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #2017
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Mis sa arvad, et ma mõtlesin tõsiselt w? Poleks ta välja tõmmanud või/ja oleks edasi mänginud oleks mul täiesti pohhui olnud. Praegu ma ei mäleta ta screen-name ja mul täiesti suva, mis ta teeb. Point ongi see, et tildihoos öeldakse asju, mida hiljem kahetsetakse või vähemalt ei öeldaks.
                Jep, sest mitu tundi hiljem sa jäid oma arvamusele kindlaks (et ta on douchebag, sest hit'n'runnis).

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #2018
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  küsimus laiale ringile, oskab keegi pakkuda?
                  kes saab järgmise aasta staarskämmeriks?

                  Comment

                  • Rando
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 316

                    #2019
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                    küsimus laiale ringile, oskab keegi pakkuda?
                    kes saab järgmise aasta staarskämmeriks?
                    Kes selle aasta staarskämmer oli? See Laas Kristjan? Tema ja mingi Sass ongi vist foorumi mustad lambad?
                    Ei tea nende kohta pmst midagi.

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #2020
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      ma kavatsen Leitsiga diili teha ja siis scammin ära

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2021
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                        küsimus laiale ringile, oskab keegi pakkuda?
                        kes saab järgmise aasta staarskämmeriks?
                        teen tööd selle nimel ..

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #2022
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                          ma kavatsen Leitsiga diili teha ja siis scammin ära
                          heh

                          Comment

                          • vass
                            Jube Noob
                            • Jan 2010
                            • 181

                            #2023
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            kuda ma pagan selle pildi uploadida saan...panen korralikult et insert image,aga pilti mitte ei tule??? kas neid img-sid mis kandiliste sulgude sees on pidi muutma kuidagi v mis???

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #2024
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              [ IMG] [/ IMG]
                              tühikud võta ära.

                              su pildifail peab lõppema sobiva laiendiga, nt: .jpeg ; .jpg ; .png

                              Comment

                              • vass
                                Jube Noob
                                • Jan 2010
                                • 181

                                #2025
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                [ IMG]http://www.upload.ee/files/1009649/untitled.jpg.html[/ IMG]

                                panen nii, obv tühikuid ei ole aga mitte ei taha näidata:)

                                Comment

                                Working...