*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • doublemint65
    Grinder
    • Oct 2008
    • 695

    #1261
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Muide, meie peaminister Ansip käib juba Tartu linnapea aegadest ühes Tartu juuksuris...
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #1262
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Üks asi veel. Ajan seda "jama" ajan omast vabast tahtest ja olen seal AINUS vend, kes ei ole seotud pokkeritubade/pokkeriäride/äriliste eesmärkide portaalidega. See tähendab, et ma ei saa mitte kuidagi kasu ETPF'i ajada. See, mis sina arvad on su enda arvamus ja usu see läheb mulle VÄGA PALJU KORDA! Mitte ainult sinu vaid ka teiste.

      Kui tõesti miski osa kasutajatest hakkab arvama, et ETPF on "pokerstarsi liit" ja ma nende ära pestud ajudega infolevitaja siis ma astun ETPF'ist välja päeva pealt. Mulle see muidugi meeldiks, sest mul oleks kah vähem tööd :)
      sellepärast ma kirjutasingi, et pead liidust tulevat infot enne avalikuks tegemist filtreerima. mulle tundub, et sind on antud juhul ära kasutatud (pokkeriprod.com kasutajad kuulavad üldjuhul sind, mitte reinaasi või teisi reklaamivendasid).

      mina sind kinnimakstud ajusaagimiks ei pea. samas on siililegi selge, et föderatsioonis selliseid inimesi on. btw, kes üldse sinna kuuluvad?

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #1263
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        pokerstarsiga seotud inimeste poolt tuleb info, mille põhjal on ainult FTP's mängimine illegaalne ja ohtlik. shocking.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1264
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Kuidas saan .pdf joonistelt nime ära kaotada? St nime lahtris on nimi vaja ära kustutada ..

          Teine kysimus: millega ma saan .pdf faili muuta vms .. avada vms? Juurde ala kirjtuada midagi, kustutada jne
          Last edited by leits; 16.12.10, 19:31.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #1265
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Mingi pdf softiga mis lubab ka pdf-i muuta ja salvestada?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1266
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              sellepärast ma kirjutasingi, et pead liidust tulevat infot enne avalikuks tegemist filtreerima. mulle tundub, et sind on antud juhul ära kasutatud (pokkeriprod.com kasutajad kuulavad üldjuhul sind, mitte reinaasi või teisi reklaamivendasid).

              mina sind kinnimakstud ajusaagimiks ei pea. samas on siililegi selge, et föderatsioonis selliseid inimesi on. btw, kes üldse sinna kuuluvad?
              Kui sa nüüd arvad, et ma pean midagi avalikustama ja ETPF'i sõnumeid foorumis siis on see vale vastus. Reeglina sealsed teemad on suht delikaatsed, mida ei tohigi või vähemalt ei ole ilus avalikustada. Teiseks ma olen ETPF'is suht passiivne vend, sest enamus teemasid käib meist tiiruga mööda - miskid freerollide teemad, live turniiride teemad, galad, aasta mängijaid ja kavade paika panemine. Kõige rohkem ehk puudutab OPEM aga nagu näha tulemustest meie foorumi vennad neid ei mängi. Seega pm. olengi seal kuulaja, noogutan, haigutan, lürbin kajamehe kulul õllet :) ja vahest kui viitsin siis ütlen ka sõna kaasa :)

              Seega eriti "aktivist" seal ei ole ja panen rõhku "dataminemisele" :) ning kui tundub midagi huvitavat siis viskan ka foorumisse üles. Kas privaatfoorumisse või siia, täna siis siia. See jutt ei pruugi üldse tõdegi olla ja üldiselt mul maksude teema on suht pohhui. Muidugi natuke "kardan" ja seetõttu vaatan ka, et ei kordks aasta 2008/2009 kui sai kanda mitmesaja kilo kaupa pappi välja ning see kohe edasi kantida. Väiksemad summad on pohhui.

              Aa ja järgmine aasta on meil euro, neteller/MB on pm. siis nagu pangakaardid. Teenusttasu/konverteerimine null ja maksude pärast eriti põdema ei pea. EMTA-l vist niipalju jõudud ei ole, et netellerisse ja mb kontodele ligi saada :) AGA teavituseks on see töö alati hea, sest pärast miski idioot kandib oma milkuse turka hiti välja ning tagantjärgi maksab end haigeks. Oleks siis toredam olla vait ja selliseid teemasid üldse mitte puudutada? Aruteluks IMO väga hea teema ja "puhaste aukude" leidmine süsteemis on ka tore teema.

              Aa ja juhatusse kuuluvad:
              Henri K. - All-Linn
              Kajamees - Pokkerikool
              Burget - Insomnia
              Maheaatom - PokerNews
              Reinas - klubi president ja peaks ka kuuluma all-linn kluppi.
              Ja mina.

              Üldiselt mul juhatuse koosseisu kohta on ka oma arvamus ja võin avalikult välja ka öelda - mul nii või naa pohhui :) Juhatuses ei ole keegi mitte kuidagi kuritarvitanud või kedagi mõjutanud, et saada oma "ärile" paremat pakkumist. Aga ma eelistaks küll juhatust, kus liikmed ei oleks seotud pokkeritubade/pokkeriportaalidega/äridega. Kahjuks ei ole neid leida ja minu andmetel mina ning Marek olemegi pm. kaks sellist venda. Juhatuse koosseis ei ole muidugi minu teha.

              EDIT: Igamees võib oma klubi püsti lüüa. Koguge normaalne liikmete arv (20-30 matsi), tehke tore portaal ja võite ka vabalt juhatusse saata.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1267
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Aa ja ütlen ühte asja veel. TIGRANOGA oleme olnud ja jääme "rahvameesteks" ning PokkeriProd.com on ja jääb mängijatele mõeldud portaaliks, mitte pokkeritubade kinnimakstud urgaks. Siis niikaua kui meie käes on natukenegi võimu siis seda võimu me ei kasuta enda vaid ikka kommuuni jaoks.

                Kuidas ma nüüd selgitan. See tähendab, et kui suuremal osal klubliikmetes on sarnane sõnum viia ETPF'i juhatusse siis mina olen see mees, kes selle sõnumi peab sinna viima. Ja see on nüüd liidu enda asi, kuidas ta tolle probleemi lahendab. Liit on ikkagi ühing, mis peaks arvestama enamus liikmete ja klubide arvamustega ning leidma lahenduse/kompromissi, et kõik rahul oleksid.

                Kui sa ei ole liiduga rahul siis järgneva paari nädala jooksul avanevad taas klubiväravad soovijatele ning järgmine aasta panen klubi ka korralikult käima. Seega kui keegi tahab sõna sekka öelda siis selleks on selleks ka võimalus - liitud klubiga. Liikmete kasvades kasvab ka võim :)

                Ma ei ole veel päris lahti mõelnud, mis toimuma hakkab aga esmased ideed on:
                Pokkerikoolituse (olen leidnud juba ka "õpetaja")
                Joomataolised donkamised turniiridele sõbralike seltskonadega (aka nagu pokkeriprod.com suveturniir)
                Kindlasti ka sportlikumad üritused ala kardisõit, paintball jne.

                On veel paar asja aga neid ma avalikustada hetkel ei saa

                Liikmelisuse kohta niipalju, et liikmeid hakkame rohkem valima. Sest klubi seltskond peab olema seltsiv, sõbralik ja kommuunikeskne. Praegusel hetkel sai iga vant, kes 10 krooksu viskas.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1268
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Väga väärt mõtted tulevikuks Ranka!

                  Kas me sellist pp foorumit tahtsime ? Jah just sellist tahtsimegi :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1269
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    x-post: uuenduste teemast:

                    Palun vaadake panin paremale äärde sidebari. Seal on nupp, kui vajutate kaob sidebar ära. Kas sellist asja on mõtet jätta või ei ole? Saaksin sinna muid vidinaid ka juurde panna peale blogi postide.

                    Comment

                    • wousha
                      FPP Pro
                      • Oct 2009
                      • 268

                      #1270
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      shiiiiit mis mäng rytas - barcelona @ viasat sport baltic, rytas ühega võitis.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #1271
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        kuidas tekitate motivatsiooni pokkerimänguks, kui see täiesti kadunud nt on?

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #1272
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!



                          1 CommentsLatest by RoninRick: thank u for donating so much to poker

                          LOL

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1273
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                            kuidas tekitate motivatsiooni pokkerimänguks, kui see täiesti kadunud nt on?
                            Tahan maja osta ja suvel ei viitsi ühtegi päeva tööd teha.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1274
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              mhm.. head ideed seaoses klubiga.. ma omal ajal seepärast ei liitunudki, et ei näinud asjal sügavamat sisu... nüüd hakkas igatahes huvi tekkima ja arvatavasti olen esimeste seas kes oma liikmelisuse kandidatuuri üles seab...

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #1275
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Keegi pädev oskaks välja pakkuda summasid kuus/aastas, mille välja kantimise peale EMTA võib reaalset huvi tunda. No nii umbkaudselt mis suurusjärku. Selles mõttes, et ütlete, et noh miljoneid ei liiguta - probleemi pole. Aga no reaalselt, kui iga kuu liigutada näiteks 100k või kasvõi 50k ja nii terve aasta, see on ikka Eesti mastaabis ju üsna märkimisväärne summa (ja üsna suur riigile saamata jäänud maksutulu).

                                Comment

                                Working...