Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Muide, meie peaminister Ansip käib juba Tartu linnapea aegadest ühes Tartu juuksuris...
Muide, meie peaminister Ansip käib juba Tartu linnapea aegadest ühes Tartu juuksuris...

(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


Comment