*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1711
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Minule ntx see räige sita ajamine blogis meeldis ... funi on ka vaja strateegija kõrvale .. cahel ikka "kypsist" ju tahad .. Ja see strateegija yle h2daldajad ajavad nats naerma .. need, kes tahtsid, said seda ka ennem .. mis nyyd siis nii tohutult muutus?

    be real.. blogid tagasi ja nalja kui palju

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1712
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
      nii et maavärinad ja kõik muud loodus katastroofid on minevik?
      Meie seda aega ei näe, aga teadlased väidavad, et mingist hetkest see on minevik. Areneda on tohutult.


      Aga ranka tegi sõbraliku ja ilusa kokkuvõte. Nii, hakkab OT looma juba :). +1 leits, huumorit päevikutes ikka sai

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #1713
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        mõtlesin, et kas äkki selline layout poleks blogides parem? üsna analoogne eelmisele.

        http://foorum.pokkeriprod.com/blog.p...&sort=lastblog

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1714
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Minule ntx see räige sita ajamine blogis meeldis ... funi on ka vaja strateegija kõrvale .. cahel ikka "kypsist" ju tahad .. Ja see strateegija yle h2daldajad ajavad nats naerma .. need, kes tahtsid, said seda ka ennem .. mis nyyd siis nii tohutult muutus?

          be real.. blogid tagasi ja nalja kui palju
          Need, kes blogisid ennem saavad ka praegu blogida ja nüüd nii, et strateegia ei sega bloge ja blogid ei sega strateegiat. Kuidas nüüd selgitada. Ütleme nii, et nüüd vägikaigast ma vedama ei hakka ja endi "ideid" peale pressima. Selle all pean silmas, et "Te käige perse oma blogide ideega, meie oleme bossid ja meie otsustama". Nii need asjad ei käi meie saidil ja kui kriitiline aeg on möödas istume jälle kokku, arutame läbi punktid ala - kas meie eesmärk on saavutatud (vana ja sõbralik PP.com), kas strateegia on elavnenud ja kas oleme kaotanud "tähtsaid kliente" oma "aruka/lolli" muudatusega. Eesmärk on teha nii, et kõik oleks rahul.

          Teiseks minu visioon ja arvamus, mida ma ei ole mitte kellegagi arutanud.

          Üldine aktiivsus on hetkel ilmselgelt langenud aga strateegiline ning aruka jutu aktiivsus ilmselgelt tõusnud. Ideaalis ma tahaks, et foorumis oleksid ainult pokkerimängijad, kes tulevad siia ammutama teadmisi pokkerikohta ning, et meie kasutajate seas oleks jubedaid tegijaid. Hetkel on see ainult üks - luigi9887 ja olen päris kindel, et PP.com ei ole tema arengule andnud mitte mingisugust tõuget vaid ta on oma teadmised ammutanud muudest allikatest.

          Seega minu silmis on PP.com kahe aastaga täielikult failinud. Oleme koolitanud persetäie väikseid võitjaid ja see kõik ning see enamus tuli tõenäoliset PP.com esimesel aastal kui strtateegia oli moes. OT lõhkus ära motivatsiooni, arengu ja sõbraliku õhkkkonna.

          Kuna me ei ole kommerts site siis mina eelistaks parem 30 aktiivset õppurit kui 300 mulaajajat, kes lõhuvad ka õppijate motivatsiooni. Maakeeli olen ma valmis "hääbuma" Eesti kasutajate arvult kõige väiksemaks pokkerisaidiks aga samal ajal kõige kõvema tasemega. Jah me saaks teha ka privaatfoorumi aga niikaua kui "new posts" all ja foorumi pealehel teemade all on "blogid, OT jms" siis niikaua need privavennad liiguvad tahest tahtmata sinna.

          Kui meie komuun oleks sama suur kui 2p2 (mitmeid kümneid tuhandeid kasutajaid), kus pm iga alafoorum on sama suur kui meie foorum siis oleks mõtekas lasta kõik täiesti vabaks. Niikaua kui meil neid ei ole on see mõttetu.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #1715
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            ROFL, TIGRANO jälle hoos: "noh oli üks suur pauk, aga ega seda ei saa päris tõestada" :D Tahtsin juba midagi asjalikku kirjutada, aga nii reaalmaailmast kauge ja oma überteooriate üle uhke inimene pole tõsist vastust välja teeninud. Lähen nüüd söön liha ja jahin mateeriat.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #1716
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              3.8 mirrion

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #1717
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Kõik õige. Tigrano räägib õiget juttu. Aga tõsiasjast ei saa me üle ega ümber.

                Me kõik -
                Sünnime
                Sööme
                Situme
                Magame
                Seksime
                Sureme

                /thread

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #1718
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Algselt postitas antnx Vaata postitust
                  Kõik õige. Tigrano räägib õiget juttu. Aga tõsiasjast ei saa me üle ega ümber.

                  Me kõik -
                  Sünnime
                  Sööme
                  Situme
                  Magame
                  Seksime
                  Sureme

                  /thread
                  [ ]I agree.

                  //Kas keegi oskab öelda kas mustale hallide triipudega triiksärgile panna alla pigem must alussärk või valge alussärk.

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #1719
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Sellesmõttes on täiesti ükskõik, muidugi kahju on, aga kui mu amet oleks ka sõjamees, siis võiks kasvõi kõri läbi lõigata, sa ei tee pattu, sest see on mu kohustus, isegi kui mu kohustus on tappa ja ma ei täida seda oleks hirmsam vot selline on filosoofia.

                    Kits jäi alla, järelikult oli ette nähtud.
                    Kuidas see su kohustus on? Keegi ei käse sul ju liha süüa, ok sööd taimetoitu. Samamoodi ei käse keegi sul autoga sõita.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #1720
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      [ ]I agree.

                      //Kas keegi oskab öelda kas mustale hallide triipudega triiksärgile panna alla pigem must alussärk või valge alussärk.
                      Ega keegi ei käsigi sul seksida.

                      Aga must imo.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1721
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Selline "tore" küsimus pomodele - kas SNG-de buyinid on üldse võrreldavad cashilaudade buyinidega? St kuidagi tundub, et HUSNG $115 mees on kõvem tegija (oma valdkonnas) kui 100NL cashilaua vend (mõlemad võitjad). Mõtteid?

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #1722
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Oskab keegi soovitad mõnda lugemist väärt topicut 2+2's 6maxi strateegia teemal? Nats sirvisin seal, aga foorum on kuidagi nii suur ja lai, et ei teagi kust alustada.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1723
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Oskab keegi soovitad mõnda lugemist väärt topicut 2+2's 6maxi strateegia teemal? Nats sirvisin seal, aga foorum on kuidagi nii suur ja lai, et ei teagi kust alustada.
                            Alusta siit: http://forumserver.twoplustwo.com/78...ntents-397190/

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1724
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              aga ta ei pruugi olla kovem tegija kui cashi 100NL vend :D

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #1725
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Ty, seal leidub kindlasti kasulikku infi ka SH's rakendamiseks, kuid pidasin silmas konkreetsemalt 6maxile, kus arutatakse mingeid standard-olukordi jne (ilma leveldamiseta). :D

                                Micro Stakes Full Ring
                                ****Concept of the Week" Schedule and Table of Contents****

                                Comment

                                Working...