*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1681
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Minule ka meeldib, et nüüd on uutes postitustes peamiselt strateegia ja pokkerissepuutuv ning offtopicut on üksikud.
    Jah, blogid pole nii aktiivsed ja mahukad kui olid seda päevikud, aga võib-olla see polegi paha?

    mis puutub PN foorumisse, siis minul on sellest ükstapuha, käin väga juhuslikult seal, PP on ainuke kodumaine pokkerisait minu jaoks
    Last edited by nomerlot; 22.12.10, 14:03.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1682
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      Minule ka meeldib, et nüüd on uutes postitustes peamiselt strateegia ja pokkerissepuutuv ning offtopicut on üksikud.
      Jah, blogid pole nii aktiivsed ja mahukad kui olid seda päevikud, aga võib-olla see polegi paha?
      Isenenesest on hea lahendust, et new posti all on enamus teooriat ja siis offtopic kus saab jama ajada.

      Samas saan aru, et päevikutes ei ole enam niipalju liiklust, sest kehva on kommenteerida ja tagasisidet tuleb vähem jne, testiks veel ehk leiab ikka mingi kudlse lahenduse..

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1683
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
        Loodus kontrollib kõike, seda näeme igapäev, me ei suuda ise loodust kontrollida, me ei saa päikesetõus peatada, ega lumetormi ära hoida, kõik kontrollib ennast ise pole vaja muretseda, selline on loodus seadus.
        Selles et loodus ise hakkama saaks ma ei kahtlegi, väitsin seda, et arukalt loodust mõjutades on võimalik olukord, kus kõik osapooled võidavad.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #1684
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          Sellepärast, et sa ei saa kunagi õnnelikuks mateerias, sest see on ajutine ja häviv, sul on raha varsti ei ole, sul on sõber varsti ei ole, sul on vanemad varasti on nad surnud, sa saad rikkaks sul tekib mingi haigus ja jälle jama, saad aru õnne ei tule, mida sa tegelikult tahad, seda ei tule kunagi, miks sa paned siis niipalju rõhku kõigele.

          Teine asi väidad, et sõpru ei sa sul pole raha jne, sa ei saa toita peret, näed sul on kartused, ihad, kired, pead lõpmatuseni rügama, kartes et sul äkki pole raha enam, pruut jätab maha jne, sa oled sellest mateeriast nii sõltuvuses ja sa oled mateeria ori, sa oled pruudi ori, sa oled bossu ori, panga ori jne, oma mõtetes, kuigi tegelikult saab ka teisiti, kus samuti on sul sõbrad, raha ja elad tarka elu, ilma, et sa peaks olema kõige selle mateeria lõputute ihade ori.

          Aga ma saan sust aru ja ma olen sinu poolt ja kasvõi võin olla sinu sõber, sest tean kuidas mateeria sind mõjutab.

          Saad poindist aru, vedad tähendavadki õpetust, kuidas sa ei oleks ori, kasvõi naise ori jne :)
          Olen jah mateeriast s6ltuv. Meie suurim erinevus hetkel on siis ilmset see, et ma ise seda antud hetkel tunnistan ja mind see ei m6juta ja olen niisama 6nnelik, aga sina seda endale ei tunnista, et sa oled sellest s6ltuv ning mina saan elada ENDA ARVATES õnnelikult selle sõltuvusega, sina pead õnne jaoks järgima kellegi teise kirjutatud eeskirja, keelama endale random stuffi ning alasti rituaaltantsu tegema ja küünlaga vehkima.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #1685
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            loodus reguleerib ise ka kõike iliusti, lihtsalt oluliselt aeglasemalt. suurimad probleemid viimastel aastatel on pigem olnud nt need nn marutaudipakikesed mis põhjustastid tohutu kiskjate arvu suurenemise kuna väikeulukid toitusid neist.

            aga mis see teie asi on mida teine inimene usub. pole vaja alati oma arvamust peale suruda ja nina toppida igale poole.
            see asi läheb suht lapsikuks kätte ära jälle.

            Comment

            • MM
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 129

              #1686
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
              Kui filosoofial põhineda, siis see ei ole 5000 aastat vanad teadmised vaid 3 888 000 aastat vanad teadmised aga see on deep :), uuri natuke rohkem ja kui uskuda kirjutusi näiteks, siis olid vanasti teised võimed inimestel, igasugused materiaalsed arengud mida sina silmas pead on ebaolulised tegelikult.
              Räägitakse, et šokiteraapia töötab :)
              3.8M aastat tagasi olid meie esivanemad midagi sellist:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Ehk siis poolel maal šimpansiga ühisest esivanemast praeguseni. Mul on read, et evolutsiooni sa ei usu sellepärast mainin,et praeguseks ajaks on see kinnitatud fakt - täpselt sama kindel, et maa liigub ümber päikese.

              "vanasti teised võimed" - kui sa pead võimeks loogilise mõtlemisvõime puudumist, siis küll :P.

              Täpselt sellised väited on headeks näideteks selliste "filosoofiate" juurde käivatest kelladest ja viledest, mis on täiesti ebamäärased või lihtsalt ei ole tõesed.

              Oled see, mida sa sööd ja tapetud loomade söömine kindlasti kohe head karmat ei anna, isegi, kui toidu valmistab halb inimene, siis seda ei ole soovitatav süüa, või sul on halb tuju ei oleks hea süüa teha, sest sa sööd endale kõik selle sisse.
              Extraordinary claims require extraordinary evidence


              Selleks on piim ja tema saadused, kus kõik need vajalikud valgud jne olemas, milleks meil lehm siis on, lehm oma piima ise ei joo ju?
              Lehm on inimese poolt "loodud" just selliseks nagu ta on. See loom, kelle meie esivanemad esialgselt kodustasid erineb kui puudel hundist. Märksõna jällegi evolutsioon.

              PS! Taimetoitluse pooldaja olen 100%. Kahjuks on lihast loobumine minu jaoks liiga suur pingutus. Kokkamisoskused ka ilmselt pole piisavad. Tervislikult saab ka toituda olles kõigesööja.

              PPS! See materjalismi teema on nii algklasside teema ala "Vastaks küsimusele: Mis on elus kõige tähtsam ja pange ritta?" - ülifishine. Inimesi teevad erinevad asjad õnnelikuks. Samas väita nt Eesti kontekstis, et "Minu jaoks pole raha üldse oluline" on lame.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1687
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                Edu sulle siis, saad loodusele vastu :)
                Edit: ükski teadlane ei suuda isegi vihma teha või liivatera luua, lilleõit jne, sa saad teadusega loodusele vastu.
                reaalselt on võimalik vihma ära hoida ja seda tehakse, Moskvas alles hiljuti mingi suure ürituse tarbeks aeti vihmapilved ära.. meetodeid on mitu.. on aja küsimus mil meetodid täienevad ja mastaabid suurenevad... googelda..

                Comment

                • Aadu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 326

                  #1688
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                  Teadlased vist väidavad seda suure paugu tekkimise ajaks umbes aga see teisejärguline.
                  3.8mil? Ma ei mõista

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #1689
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Jah ei tapmist ei poolda, kui sa just mõne looma kehas pole, kes on kiskja jne, sest neile on see ette nähtud, mitte meile. Meil on piisavalt kõike, et saada söönuks teravilja, puuvilja, juurivilja, piimatooted jne, miks peaks kedagi tapma, et sul kõht täis oleks, lihsalt oma meeleliste naudingute jaoks tapad, kui saaksid rahulikult ilma. Ainuke olukord kus pooldan ja siis on ka lubatud, kui pole väljapääsu ja su elu on ohus jne.

                    Oled see, mida sa sööd ja tapetud loomade söömine kindlasti kohe head karmat ei anna, isegi, kui toidu valmistab halb inimene, siis seda ei ole soovitatav süüa, või sul on halb tuju ei oleks hea süüa teha, sest sa sööd endale kõik selle sisse.

                    Selleks on piim ja tema saadused, kus kõik need vajalikud valgud jne olemas, milleks meil lehm siis on, lehm oma piima ise ei joo ju?
                    Ma ütleks natuke lihtsameelsed argumendid. Inimene on loomult lihasööja ja see ei ole mitte viimase aja moehaigus. Inimene sõi liha juba siis, kui tal ei olnud aimugi jumalast, karmast, homode õigustest ja muust taolisest.
                    Minu jaoks on liha mittesöömine pigem ebaloomulik.
                    "Halb karma" on minu jaoks paraku sama hea argument kui "jumal käsib paastuda".
                    Seni kui mind mõni jumal või karma ei ole oma olemasolust teavitanud.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #1690
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Isenenesest on hea lahendust, et new posti all on enamus teooriat ja siis offtopic kus saab jama ajada.

                      Samas saan aru, et päevikutes ei ole enam niipalju liiklust, sest kehva on kommenteerida ja tagasisidet tuleb vähem jne, testiks veel ehk leiab ikka mingi kudlse lahenduse..
                      küll hakkab olema kui saavad aru et vingumine päevikuid tagasi ei too

                      Comment

                      • MM
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 129

                        #1691
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                        Teadlased vist väidavad seda suure paugu tekkimise ajaks umbes aga see teisejärguline.
                        suurusjärk nüüd nats metsapoole. ca 13,75 miljardit aastat on suurusjärk.
                        st eelmise posti ahvi ignoreerida.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #1692
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Kits jäi alla, järelikult oli ette nähtud.
                          are you fckn serious?

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #1693
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                            Olen jah mateeriast s6ltuv. Meie suurim erinevus hetkel on siis ilmset see, et ma ise seda antud hetkel tunnistan ja mind see ei m6juta ja olen niisama 6nnelik, aga sina seda endale ei tunnista, et sa oled sellest s6ltuv ning mina saan elada ENDA ARVATES õnnelikult selle sõltuvusega, sina pead õnne jaoks järgima kellegi teise kirjutatud eeskirja, keelama endale random stuffi ning alasti rituaaltantsu tegema ja küünlaga vehkima.
                            tore, et oled nii väga õnnelik aga sa ei pea teist mõnitama nii. mis see sinu asi üldse on.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1694
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              reaalselt on võimalik vihma ära hoida ja seda tehakse, Moskvas alles hiljuti mingi suure ürituse tarbeks aeti vihmapilved ära.. meetodeid on mitu.. on aja küsimus mil meetodid täienevad ja mastaabid suurenevad... googelda..
                              nii et maavärinad ja kõik muud loodus katastroofid on minevik? See et suudetakse mingi seenevihma pilv ära ajada ei ole näitaja. Miks siis kohtades kus on ilged üleujutused tänu vihmale on ja inimesed kaotavad elusi jne neid pilvi ei likvideerita

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1695
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                                Olen jah mateeriast s6ltuv. Meie suurim erinevus hetkel on siis ilmset see, et ma ise seda antud hetkel tunnistan ja mind see ei m6juta ja olen niisama 6nnelik, aga sina seda endale ei tunnista, et sa oled sellest s6ltuv ning mina saan elada ENDA ARVATES õnnelikult selle sõltuvusega, sina pead õnne jaoks järgima kellegi teise kirjutatud eeskirja, keelama endale random stuffi ning alasti rituaaltantsu tegema ja küünlaga vehkima.
                                Jah, meie kehad tegelikult sõltuvad mateeriast, vajame süüa, et keha üleval hoida, riideid, et ära ei külmuks, ei pääse ka mina haigusete eest, samut suren kord ära jne, sellepärast mõjutab see ka mind, aga see et sa väidad, et oled elu lõpuni õnnelik igapäevaselt, see on endale valetamine ja sa peaksid olema ausam enda suhtes, kui tõesti nii siis oled kõige kuldsema mindsetiga inimene foorumis, mis sinu postiuste sisu tavaliselt ei näita, sest lähed alati endast välja tihti, võtad kohe sõna kui midagi härib sind.

                                Einstain jne kõik on austanud Vedate tarkusi, targad inimesed ennem mõtlevad 2 korda ja siis räägivad.

                                Läheme edasi foorumi teemadel, mis saaks muuta ja kuda päevikutega oleks paremini, kes tahab sellest teemast rääkida võib mu blogi kirjutada.

                                Olge tublid, viin lapse tantsima :)

                                Comment

                                Working...