Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Minule ntx see räige sita ajamine blogis meeldis ... funi on ka vaja strateegija kõrvale .. cahel ikka "kypsist" ju tahad .. Ja see strateegija yle h2daldajad ajavad nats naerma .. need, kes tahtsid, said seda ka ennem .. mis nyyd siis nii tohutult muutus?
be real.. blogid tagasi ja nalja kui palju
Minule ntx see räige sita ajamine blogis meeldis ... funi on ka vaja strateegija kõrvale .. cahel ikka "kypsist" ju tahad .. Ja see strateegija yle h2daldajad ajavad nats naerma .. need, kes tahtsid, said seda ka ennem .. mis nyyd siis nii tohutult muutus?
be real.. blogid tagasi ja nalja kui palju
Comment