Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
ei no tore oli, lõpus kaotasin sujuvalt 40 käega 38 flippi vist ja -2600. Sujuv
EDIT: eksisin: 74 käega ja 2580$
ei no tore oli, lõpus kaotasin sujuvalt 40 käega 38 flippi vist ja -2600. Sujuv
EDIT: eksisin: 74 käega ja 2580$




Comment