Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
MM-le vastuseks, et pole vaja selle kulul nalja teha ja kui sind ei huvita sellised teemad, siis ära raiska oma aega kommeteerimisega, mina vastasin lebovenna küsimusele lihtsalt. See on loogiline, et 99% inimestest ei huvita sellised teemad ja igaüks kes sellistel teemadel räägib selles näeme me vaenlast, sest meie mõistus tunnetab ohtu ja tekib vastureaktsioon jne, seega paluks mitte mingisse offtopic arutellu laskuda, kui huvi puudub, oleme ikkagi inimesed ja peaks suutma ennast kontrollida.
Leitsile ütleks niipalju, et sa oled ideaalne näide, millised need debiilsed shit filosoofiat järgivad inimesed ei ole, nad ei ole tiltis iga sekund ja sul on veel pikk elu elada, eks seda tiltamist tuleb veel väga paljugi läbi elada, pole just kõige kergem tulevikk :)
Potsatajale: Ühtegi spirituaalset asja ei saa selgitada ilma Jumalata, seega Jumala jaoks, nad ei tee ühtegi asja enda jaoks, aga vähemalt on neil kuldne maindset ja nad on õnnelikud, igasguseid argipäeva jne probleeme neil ei ole, aga see kõik liiga deep, kes kohe mõteb, et mingi habemega vanamehkese jaoks jne, siis seda mitte :)
Samas sul on õigus, et lähenemine on kuldne, osad isegi hüppavad langevarjuga Jumala heaks, sest leiavad mingi poindi kuidas seda Jumala heaks teha :)
Ja palun mitte jaburaid küsimusi, katsun blogis kommentaarid lahti teha, et foorumit säästa :)
MM-le vastuseks, et pole vaja selle kulul nalja teha ja kui sind ei huvita sellised teemad, siis ära raiska oma aega kommeteerimisega, mina vastasin lebovenna küsimusele lihtsalt. See on loogiline, et 99% inimestest ei huvita sellised teemad ja igaüks kes sellistel teemadel räägib selles näeme me vaenlast, sest meie mõistus tunnetab ohtu ja tekib vastureaktsioon jne, seega paluks mitte mingisse offtopic arutellu laskuda, kui huvi puudub, oleme ikkagi inimesed ja peaks suutma ennast kontrollida.
Leitsile ütleks niipalju, et sa oled ideaalne näide, millised need debiilsed shit filosoofiat järgivad inimesed ei ole, nad ei ole tiltis iga sekund ja sul on veel pikk elu elada, eks seda tiltamist tuleb veel väga paljugi läbi elada, pole just kõige kergem tulevikk :)
Potsatajale: Ühtegi spirituaalset asja ei saa selgitada ilma Jumalata, seega Jumala jaoks, nad ei tee ühtegi asja enda jaoks, aga vähemalt on neil kuldne maindset ja nad on õnnelikud, igasguseid argipäeva jne probleeme neil ei ole, aga see kõik liiga deep, kes kohe mõteb, et mingi habemega vanamehkese jaoks jne, siis seda mitte :)
Samas sul on õigus, et lähenemine on kuldne, osad isegi hüppavad langevarjuga Jumala heaks, sest leiavad mingi poindi kuidas seda Jumala heaks teha :)
Ja palun mitte jaburaid küsimusi, katsun blogis kommentaarid lahti teha, et foorumit säästa :)
Comment