*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1636
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Videokaamera ostmine ja Windows Movie makeris video editimine on ka nende jaoks spirituaalne tegevus?
    Ja sa tahad j6uda ka sellisele tasemele, et pokkerit ei m2ngi sa mitte raha p2rast, vaid sellest saab sinu spirituaalne tegevus?

    palun.....

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1637
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      coca obv mis blogi sul siia vaja enam on .. facebook on ju nyyd .. et ikka koik näeks :D

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1638
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas lebovend Vaata postitust
        Videokaamera ostmine ja Windows Movie makeris video editimine on ka nende jaoks spirituaalne tegevus?
        Ja sa tahad j6uda ka sellisele tasemele, et pokkerit ei m2ngi sa mitte raha p2rast, vaid sellest saab sinu spirituaalne tegevus?

        palun.....
        Jah loomulikult on, sest nende tegevused on kõik vaimsed, isegi kui sina liigitad sellise tegevuse materiaalse tegevusena ja isegi kui selline inimene käiks koos sinuga tööl ja teeks sama tööd, siis sinu tegevus on materiaalne ja tema tegevus spirituaalne, sest tema ei tööta enda jaoks ja ei rahulda sellega ennast, aga kindlasti ilma jooga ettekirjutusi teadmata läheks juba sul praegu selle mõistmine raskeks.

        Kui aus olla, siis see kõik on minujaoks uus, samuti eeskirjade kohaselt on pokker keelatud tegevus, sest ta on hasartmäng ja see ei mõju hästi ei õpingutele ega spirituaalsuse arendamisele. Kuna pokker on olnud viimased 5 aastat mu töö ja kohustus, ei saa üleöö muuta kõike ja see ei oleks õige lähenemine, kui pokker ei oleks keelatud tegevus, siis saaks ka seda teha nii, et see on spirituaalne, seda on täiesti võimalik, kui loobud oma töö viljadest jne.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1639
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          kas mulle ainukesena tundub, et peale update on foorum mitu x igavam? isegi offtopicust pole midgai enam lugeda ..

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1640
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            kas mulle ainukesena tundub, et peale update on foorum mitu x igavam? isegi offtopicust pole midgai enam lugeda ..
            Mine peleta igavust kuskil mujal :) peaks leidma kõvasti paremaid ja põnevamaid kohti igavust peletada, kui seda foorumis ja arvutitaga passides.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1641
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
              Mine peleta igavust kuskil mujal :) peaks leidma kõvasti paremaid ja põnevamaid kohti igavust peletada, kui seda foorumis ja arvutitaga passides.
              ma grindin .. siis on ikak mingit sitta vahel hea lugeda :D

              Comment

              • MM
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 129

                #1642
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                Mine peleta igavust kuskil mujal :) peaks leidma kõvasti paremaid ja põnevamaid kohti igavust peletada, kui seda foorumis ja arvutitaga passides.
                jah leits! Mine esotericteaching.org - näed mis see elu on! :P

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1643
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Algselt postitas MM Vaata postitust
                  jah leits! Mine esotericteaching.org - näed mis see elu on! :P
                  lol tegin korra lingi lahti, mis krdi jama see on:D

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #1644
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    lol tegin korra lingi lahti, mis krdi jama see on:D
                    Ma seal ka liige, sealt saab palju vajalikke teadmisi, mis mind huvitavad :)

                    Comment

                    • MM
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 129

                      #1645
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      ilmselgelt oleks viimane aeg foorumisse esoteerikanurk teha :)

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #1646
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Keegi teab/oskab anda linki, kust saaks kuulata Savipätsi pressikonverentsi lives. TY

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1647
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          mulle tundub, et see on seotud midgai filosoofiaga raudselt. kõide debiilsem shit on imo see ldse mis olemas

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1648
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                            Jah loomulikult on, sest nende tegevused on kõik vaimsed, isegi kui sina liigitad sellise tegevuse materiaalse tegevusena ja isegi kui selline inimene käiks koos sinuga tööl ja teeks sama tööd, siis sinu tegevus on materiaalne ja tema tegevus spirituaalne, sest tema ei tööta enda jaoks ja ei rahulda sellega ennast, aga kindlasti ilma jooga ettekirjutusi teadmata läheks juba sul praegu selle mõistmine raskeks.
                            Kelle jaoks tema siis töötab ? Jube mugav mõtlemine neil igatahes.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1649
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              kas mulle ainukesena tundub, et peale update on foorum mitu x igavam? isegi offtopicust pole midgai enam lugeda ..
                              ei tundu.. blogid ja päevikud on ikkagi kuidagi ebad lugeda.. ehk enamikke enam ei jälgi ja sinna ei postitata ka nii tihti kui enne... ja response on ka oluliselt nadim kui enne... ja üldiselt kahjuks ei ole jah eriti miskit lugeda.. käte topicut loen veidi rohkem.. aga mida veel lugeda? asdafasd topicut ei lugenud ennegi.. FTP topicul hoian ka silma peal ja HEMi topicul.. thats about it..

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1650
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                neid päevikuid oleks tagasi vaja jup ..

                                Comment

                                Working...