*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1801
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Dunno mitut lauda mängides ei viitsi igaühe peal eraldi pop upist vaadata.
    Ise jumala rahul,põhilised mida kasutan on kõik olemas seal.
    Mul ju pmst samad statsid seal näidatud mis leitsilgi.
    VPIP/PRE
    3b/Fold to 3b
    Steal/ c/r
    Cbet/fold to cbet tänavate kaupa ja kõik.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1802
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      no kui sa oled harjunud ja ei sega siis lasta siis olla AGA ma ei küsinud ju seda. Ma küsisin, et miks Te üldse nime kuvate?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1803
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        eks ta harjumise asi ole .. aga esmapilgul tundub sul ikka sick mindfuck olevat :D

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1804
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          mul on üks küsimuks. Milleks peavad olema HUD laua-stattides nimed? Ise ei näe lugeda w? Oh ja nüüd keegi kõva mees tuleb ütleb "siis saan teada, kas õige kohapeal". Piisab klikist stattidel ja nimi on popupis ka olemas.
          Ma enam ei mäleta seda põhjendust, aga MasterLJ seletas ühes oma HUD-i konfigureerimise videos selle ära ja vähemalt tol hetkel oli see minu jaoks piisavalt hea põhjendus, sest mu monteeritud HUD-is on ka nimed sees :D

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1805
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            no kui sa oled harjunud ja ei sega siis lasta siis olla AGA ma ei küsinud ju seda. Ma küsisin, et miks Te üldse nime kuvate?
            Mul oli ka varem nimi,aga võtsin ära.
            Nime all olid second põhilised statsid pop upi all kirjas.Igasugu donkbet jms mingi 4-5 rida statse.Et,ei peaks hakkama selle suure pop upi pealt järge ajama kui kiiresti vaja otsus teha.
            Ma mingi nädalake vbl olen ainult seda vikerkaare hudi kasutanud,aga on nagu tunda,et mugavam on lauas olla.Mängijatel osad asjad mida varem ei märganud vbl multitabledes saab kiiremini ära adjustida.A'la 3bet lightilt palju rohkem lükata jne.
            Last edited by qbj0hn; 23.12.10, 16:52.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1806
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Väike teadaanne minusugustele ahnepäitsidele. Olen eluaeg ahnitsenud käsi kokku ja nüüd DB miski 10m kätt suur. Tulevikus teadke, et "observed" (datamined) käsi oma baasist välja saada sellise suure andmebaasiga on suht võimatu. Import 10m käega võtab aega paar päeva aga "purge" jooksutab lihtsalt postgresqli kokku. Olen proovinud igatpidi - nädala, kuu, päeva, screen-name kaupa ja tulemus sama. Tundub, et eluks ajaks andembaas "rikutud".

              Seega datamined kätele tehke tulevikus eraldi andmebaas.

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #1807
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Selline küsimus siis.et kas keegi teab kust on võimalik saada buraanile tuuleklaasi.või on kellelgi kodus:) vene buraan siis. või siis teine variant olex et kas keegi teab kohta kust saab osta fiiberklaasi?iga nõuanne teretulnud.

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #1808
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  ALL CUBEMASTERS ARE LIVING IN YUGI OH LAND!

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1809
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    ja lähebki joomaks. anthony ja tõnn siiapoole teel ning lihunn ja verivostid ahjus.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #1810
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                      Selline küsimus siis.et kas keegi teab kust on võimalik saada buraanile tuuleklaasi.või on kellelgi kodus:) vene buraan siis. või siis teine variant olex et kas keegi teab kohta kust saab osta fiiberklaasi?iga nõuanne teretulnud.
                      Mustvee kaupluse tel. on 5140371. Omanik Hr.Lunin

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #1811
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        Mustvee kaupluse tel. on 5140371. Omanik Hr.Lunin
                        Sa oled Mustvee kandist pärit we?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1812
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Merry Xmas


                          Uploaded with ImageShack.us

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #1813
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Tõlget saaks?

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #1814
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              ranka, mine lihtsalt hands alla, sealt filtrid maha ja all hands. Lase mõned minutid laadida, parem click ja export hands to hard disk. Voilaa, ongi andmefail kõigi sinu mängitud kätega. Kui arvutil mälust puudu jääb, siis jagad mitmeks osaks näiteks mängitud aja järgi (a la iga aasta mängitud käed expordid eraldi ja pärast võid kõik need ühte folderisse kokku panna kui aastate järgi enam ei taha).


                              Leits, kas sul selle Nanonakno kohta mingeid riide on, kuidas tundub mängijana olevat? Miski uus klemm NL100-200. Paarsada kätt olen mänginud ja kuidagi tundub teistsuguse stiiliga olevat, kohe üldse ei saa aru kas standard donk või hoopis eriti kaval regular...

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #1815
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                Mustvee kaupluse tel. on 5140371. Omanik Hr.Lunin
                                tänud

                                Comment

                                Working...