*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1096
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    mis see M täht tähistab?
    Seda, et kui sul on M korda 10 sendilist, millest Sass räägib, siis oled Miljonär ?

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #1097
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      mis see M täht tähistab?
      see peaks olema lihtsalt teine v2ljalase.. neid tehti vist 2 kompotti. 1 M tähtedega ja 1 ilma.. 1993 omadega samamoodi..
      erilist mingit väärtust ei oma.. kyll aga omab väärtust 1996 10 sendine mis on vase nikli sulamist, mis pressiti soome mingite müntide peale. Neid ylivähe järgi ja eristada suht raske

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #1098
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Krt jamasti küll et need blogid nüüd niimoodi eraldi on. Jube kehva jälgida neid. Vanasti oli ikka hea, tulid, vaatasid kus uusi postitusi oli ja võtsid selle blogi ette mis sulle huvi pakkus. Miks nii edasi ei võinud minna?

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #1099
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!



          tra tahaks sellel mendile piitsaga anda tund aega järjest ning hiljem ta kividega surnuks loopipda. sick käitumine ikka :S

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #1100
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            tõesti eriti nõme on see uus foorum, selle asemel et kõikidest alafoorumitest ükshaaval üle vaadata, kas uusi poste on, peab nüüd 3 hiireklõpsu tegema, new posts, blogs, recent blog entries. Krdi Ranka peab kõik ära rikkuma, tahan vana foorumit tagasi!!!! Ja ma olen 100% kindel, et Rankal ja Tigranol on salajane plaan kõigi vanad päevikud ära kustutada...

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #1101
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              PS! Inetus Bettys mainiti Eestit just.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1102
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                http://www.huffingtonpost.com/2010/1..._n_795859.html

                tra tahaks sellel mendile piitsaga anda tund aega järjest ning hiljem ta kividega surnuks loopipda. sick käitumine ikka :S
                Mees tegi lihtsalt seda, mida talle on lapsest saati sisendatud. Miks sa just teda piitsutada ja kividega surnuks loobida tahaks, kõrval seisis nii ametivendi, kui ka muidumehi, kes niisama pealt vaatasid ja hängisid ?

                Mind häirib pigem ikka rohkem 10k+ lähemal toimuv: http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=36530237

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1103
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Kui aus olla, siis mina ei näe ka pokkeriprode uutel blogidel mõtet.
                  Päevikud võiks tagasi tuua. Milleks mul vaja pidada teist blogi, kui oman juba ühte @ hotcocacola.blogspot.com
                  Päevikusse sai kiireid poste teha...kõik väga mõnna...

                  Ranka, rahvas nõuab õiglust!

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #1104
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Quiti üks blogi ja asi korras.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1105
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Kui aus olla, siis mina ei näe ka pokkeriprode uutel blogidel mõtet.
                      Päevikud võiks tagasi tuua. Milleks mul vaja pidada teist blogi, kui oman juba ühte @ hotcocacola.blogspot.com
                      Päevikusse sai kiireid poste teha...kõik väga mõnna...

                      Ranka, rahvas nõuab õiglust!
                      aga ei saa

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1106
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        enne oli parem indeed.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1107
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Minu arust on kohati pokkeris levinud subkultuur-st tool ei k2ida, ei opita, nimetatakse ennast pokkkrim2ngijateks(samas midagii ei beadita, elatakse suust suhu nagu elukunstikud, keda ei huvita, mis homme saab). V2GA LEVINUD on KYLMA RAHUGA steiki, volgu jms kysimine. Ja seda korduvalt soogi alla soogi peale. hiljem tagasi, siis ollakse nagu koige ausam riigi kodanik, mis sets et vahepeal kadunud oldi...
                          Ja kui makstakse 2 kuud

                          Lisaks olen aru saanud, et on ka teine punt teises 22rmuses(Ranka,Kolk, Imre, Janar, Henry vms), kus volgu ei kysita ja kui h2dap2rast kysitakse, siis volgnik HOOLITSEB ise selle eest nahast v2lja pugedes, et see raha saaks kiirema skorras tagasi makstud

                          Lihtsalt yhed on rotid, teised on aumehed...
                          Tead priva, niikaua kuni auteema seondub sinu jaoks eelkõige rahateemaga on selge, et rottide ja aumeeste teema on sinu jaoks ületamatu raskus. Sõnal AU ei ole imo absoluutselt mitte midagi ühist sõnaga RAHA. Erandeid. ,mis kinnitavad reegleid muidugi on.

                          Comment

                          • I R Baboooon
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 235

                            #1108
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            Keegi mikogo sessist oleks huvitatud? Mängiksin NL 50 6max 888s, olen suht amateur ja mõni õpetussõna tuleks ainult kasuks:D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1109
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              2 p2eva pole m2nignud ja 7 lauaga + TN on nii kiire koik .. kole kole

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #1110
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Kui hääletusele panna blog vs päevik siis päevikud saaks kindlalt 90%+ häältest. Ise ka ei viitsi selle siinse blogisüsteemiga majandama hakata tõenäoliselt...Kui siis vb kusagile mujale keskkonda teen pokkeriblogi, kui mingi hetk tunnen suur vajadust kusagile kirjutada oma tegemistest. Päevikud olid lihtsalt selline fun koht, kus said kiirelt ja mugavalt kirjutada elust ja olust. Trollimine ka üldse ei häirinud, enamus päevikuid sisaldasid ka autorilt vähem tõsiseid elemente ja postitusi ja kasutajad olid rahul sellega.

                                Comment

                                Working...