*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1081
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Mis teema selle oliiviõliga on üldse? Ma aeg-ajalt loen kuskilt jälle, a historyt ei tea :(

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1082
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Mis teema selle oliiviõliga on üldse? Ma aeg-ajalt loen kuskilt jälle, a historyt ei tea :(
      Cocale meeldib oliiviõli vannis käia. Muud polegi

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1083
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Tegelesin terve hommikupooliku ja nüüd panin üles. Panin 6 pilti, mis vahelduvad aga saab panna ka ühe.
        Aga kuidas nagu soov oleks, kas peakski olema niimodi vahelduvate piltidega või koguaeg üks?

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1084
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          keegi oskab 26 või 32 tollist LCD televiisorit soovitada, mida Eestis olevatest elektroonikapoodidest kohe osta saaks (ala Electronics, OnOff, Klick jms)? et siis võimalikult hea hinna/kvaliteedi suhe.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1085
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            keegi oskab 26 või 32 tollist LCD televiisorit soovitada, mida Eestis olevatest elektroonikapoodidest kohe osta saaks (ala Electronics, OnOff, Klick jms)? et siis võimalikult hea hinna/kvaliteedi suhe.
            Ühes viimase 6 kuu [digis] oli 32" LCD-telerite test.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #1086
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              [digi] kodulehelt loen välja, et eelmise kuu [digi]'s oli see test. kahjuks pole see veel pdf failina väljas. :/

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #1087
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                saatke kõik oma cv mulle kellel maks veel terve paneme bisnessi püsti uuel aastal

                Ukrainas Dnepropetrovskis saab koju tellida võõra inimese, kes on suhteliselt väikese tasu ees nõus teiega napsu võtma.

                Spetsiaalsest agentuurist saab tellida kõrgharidusega, anekdoote pajatava või meeldiva hääletämbriga joomakaaslast, kirjutas Newsru.com.

                Joomakaaslasele tuleb õhtu eest maksta 150 grivnat ehk ligi 195 krooni ja joogid välja teha. Tellitud joomasõbrale ei tohi ligi ajada ning sundida teda mitu päeva järjest jooma.

                Firma juhi sõnul on teenus väga populaarne ning enamus kliente on naised.

                Psühholoogide hinnangul võib antud teenus üksikuid inimesi tõesti aidata, kuid nad rõhutavad, et sellist teenust ei tohiks siiski liiga tihti kasutada.

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1088
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  okei comrades... pöördun j2lle abipalvega siia.. nimelt siis mündikollektsioonist puudu veel 2 mynti.. nimel Tavaline 1994 aasta 5 kroonine (ilma M täheta alumise lõvi käpa ja pea vahel) ja 1992 1 kroonine..(hõbedast värvi) niiet kui kellegil on siis oleks nõus väikse tasu eest enda hoole alla võtma :P

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #1089
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    lol tegin rahakoti lahti ja 1994 aasta 5 kroonine vahib vastu.

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #1090
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      ilma m täheta? yldiselt nii et ilma on selgelt n2ha et ei ole aga kui M tähega siis eriti t2hele ei pane et on see seal kui head silma pole..

                      tglt on 1 10 sendine ka veel puudu aga see pidavat nii rare olema et pmts tuleb 1000+ eeki hakkama panna et seda omandada :D

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1091
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        MTT prode elu on ikka kahtlane:

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1092
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          Algselt postitas Sass Vaata postitust
                          ilma m täheta? yldiselt nii et ilma on selgelt n2ha et ei ole aga kui M tähega siis eriti t2hele ei pane et on see seal kui head silma pole..

                          tglt on 1 10 sendine ka veel puudu aga see pidavat nii rare olema et pmts tuleb 1000+ eeki hakkama panna et seda omandada :D
                          sa mõtled paremal üleval nurgas, kus see vapp vms on. need kolm lõvi? mina ei näe kuskil ühtegi M tähte. kui suur see M täht peaks olema? uurin ja puurin, aga mina küll ei näe seda. 1994 on küll kirjas.

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #1093
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!



                            kurat .. praegu googeldan leian hõbedasi 5 mündiseid ka.. aga kuskil kirjas küll pole et sellist olemas

                            1 parem pilt ka
                            Last edited by Sass; 15.12.10, 14:53.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #1094
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              a seal. a siis false alarm.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1095
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas Sass Vaata postitust
                                ilma m täheta? yldiselt nii et ilma on selgelt n2ha et ei ole aga kui M tähega siis eriti t2hele ei pane et on see seal kui head silma pole..

                                tglt on 1 10 sendine ka veel puudu aga see pidavat nii rare olema et pmts tuleb 1000+ eeki hakkama panna et seda omandada :D
                                mis see M täht tähistab?

                                Comment

                                Working...