Re: Fotograafia
mis reziimiga seda maakera värki teha saab. ostsin selle canon 240 ära. pean nüüd harima ennast
mis reziimiga seda maakera värki teha saab. ostsin selle canon 240 ära. pean nüüd harima ennast
🎅 €10 riskivabalt pokkeriks
🎁 Võta pokkerisse 10 eurot pärisraha täiesti riskivabalt. Lisaks saad ka koheselt $1000 boonust.
VÕTA KOHE
. Kaamera ketta keerutan M'i peale, säri ja ava manuaalselt. Kui JPGna pildistada siis oleks soovitatav ka white balance ise paika krutida. Enamasti olen neid 18-55mm kitiga teinud 18 milli pealt. Pildid teen nii, et kataksid üksteist suht palju. Viskan huginisse, saab toores toodang valmis ja siis nokitsen photoshopis keskmiselt 1-2 tundi. Oleneb palju vigu on mr. hugin tekitanud.
. Kaamera ketta keerutan M'i peale, säri ja ava manuaalselt. Kui JPGna pildistada siis oleks soovitatav ka white balance ise paika krutida. Enamasti olen neid 18-55mm kitiga teinud 18 milli pealt. Pildid teen nii, et kataksid üksteist suht palju. Viskan huginisse, saab toores toodang valmis ja siis nokitsen photoshopis keskmiselt 1-2 tundi. Oleneb palju vigu on mr. hugin tekitanud.
Comment