Fotograafia

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #181
    Re: Fotograafia

    mis reziimiga seda maakera värki teha saab. ostsin selle canon 240 ära. pean nüüd harima ennast

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #182
      Re: Fotograafia

      Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
      mis reziimiga seda maakera värki teha saab. ostsin selle canon 240 ära. pean nüüd harima ennast
      Mina teen neid huginiga . Kaamera ketta keerutan M'i peale, säri ja ava manuaalselt. Kui JPGna pildistada siis oleks soovitatav ka white balance ise paika krutida. Enamasti olen neid 18-55mm kitiga teinud 18 milli pealt. Pildid teen nii, et kataksid üksteist suht palju. Viskan huginisse, saab toores toodang valmis ja siis nokitsen photoshopis keskmiselt 1-2 tundi. Oleneb palju vigu on mr. hugin tekitanud.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Algselt postitas leits Vaata postitust
      müüte ka fotosid ? kui jah mis suuruses jms .. hindasid ka kuskil on? mul varsti vaja ilmselt, seinad tühjad muidu
      Kui sul huvi näiteks minu piltide vastu on siis ma võin siia mingi listi piltide, suuruste ja hindadega visata. Kui ma muidugi sellega mingeid foorumi reegleid ei riku....
      Last edited by Relamz; 03.05.13, 15:01.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #183
        Re: Fotograafia

        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
        Mina teen neid huginiga . Kaamera ketta keerutan M'i peale, säri ja ava manuaalselt. Kui JPGna pildistada siis oleks soovitatav ka white balance ise paika krutida. Enamasti olen neid 18-55mm kitiga teinud 18 milli pealt. Pildid teen nii, et kataksid üksteist suht palju. Viskan huginisse, saab toores toodang valmis ja siis nokitsen photoshopis keskmiselt 1-2 tundi. Oleneb palju vigu on mr. hugin tekitanud.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





        Kui sul huvi näiteks minu piltide vastu on siis ma võin siia mingi listi piltide suuruste ja hindadega visata. Kui ma muidugi sellega mingeid foorumi reegleid ei riku....
        tee seda

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #184
          Re: Fotograafia

          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
          Kui sul huvi näiteks minu piltide vastu on siis ma võin siia mingi listi piltide, suuruste ja hindadega visata. Kui ma muidugi sellega mingeid foorumi reegleid ei riku....
          Kui soovid, siis lisa - sina ei riku reegleid. Kui peaks tekkima probleem, küll siis annan teada.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #185
            Re: Fotograafia

            oman kodus ka ühte relamzi pilti, väga kena on. ja käis mul pulmas pildistamas, 5+ pildid. soovitan jannot, teab mida teeb.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #186
              Re: Fotograafia

              Tuttav müüb sellist elukat ja mõtlesin ehk osta. Müüa peegelkaamera Nikon D3200 24.2 MP + 18-55mm vr. Mis targemad arvavad?

              Comment

              • doublemint65
                Grinder
                • Oct 2008
                • 695

                #187
                Re: Fotograafia

                Miks ka mitte, osta ära. suureks plussiks oleks sõbrahind muidugi.

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #188
                  Re: Fotograafia

                  Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
                  Miks ka mitte, osta ära. suureks plussiks oleks sõbrahind muidugi.
                  Done! Sain koos koti ja mälukaardiga 350€ eest mis üsna sõbralik hind :)
                  .. Where do i start now?

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #189
                    Re: Fotograafia

                    See on nagu pokkerigagi - pead lahti mõtestama, mis on see, mida sa saavutada tahad. Kas tahad lihtsalt hobikorras aegajalt klõpsida või tahad midagi tõsisemat korda saata. Mul teine pool vaatab igapäev õppevideosid ja praktiseerib, et kuskile jõuda fotograafiaga. Eesti suht täis neid "fotograafe", kuid et end sellest massist läbi närida ja end tõestada võtab küllaltki palju aega ja vaeva :)

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #190
                      Re: Fotograafia

                      Kas siin proff/hobifotograafe on, kes on huvitatud vahel ürituste pildistamisest?
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #191
                        Re: Fotograafia

                        Testime uut kaamerat.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #192
                          Re: Fotograafia

                          Testime uut kaamerat.
                          Poole särituse ajal krabasin tüübilt taskulambi käest ja võõpasin kiirelt valgusega üle.

                          Comment

                          Working...