*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #1201
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    ment on meil populaarne

    kommentaar talle ptr-s

    lickmyhole
    18 hours ago

    Patrik Antonius

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #1202
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      keegi nl25 pro võiks muga sessi teha, ajaks paar meest kokku jälle

      ///lauad head PS nl25 praegu, pole tükk aega niipalju võõõraid fishe näind
      Last edited by con; 22.11.10, 19:37.

      Comment

      • I R Baboooon
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 235

        #1203
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        WTF, mingi fish avab UTG, 1 callib btn,mul QQ, ma raisen nii palju, et fish preflop AI oleks, mõlemad vastased callivad, flop T82, cbetin ja see vastane, kes AI pole, foldib, fish näitab T8, turn 5 river 5 ja hem näitab, et AI mindi flopist ja tõmbasin ära... lol-.-

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #1204
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas soouni Vaata postitust
          ment on meil populaarne

          kommentaar talle ptr-s

          lickmyhole
          18 hours ago

          Patrik Antonius
          Mendil hea päev täna olnud. PTR andmete järgi siis $6248, seepärasst ka see populaarsus. :)

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #1205
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
            Mendil hea päev täna olnud. PTR andmete järgi siis $6248, seepärasst ka see populaarsus. :)
            Parim päev oli tal 22 oktoober, praegu november :)

            Comment

            • oitarvi
              Vana Tegija
              • Jan 2009
              • 1231

              #1206
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas g00000se Vaata postitust
              Parim päev oli tal 22 oktoober, praegu november :)
              Õigus. Ajasingi tänasega sassi.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #1207
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                ROFL

                tsitaat:

                Neiu 25terve mitte suitsetaja tahaks tutvuda mehaga sõprus eesmärgil algul senikauaks kuni abiellume voodisse ei lähe aga kes tahaks saada isaks ja rahuldame kui saame sõpradeks hästi läbi ja pihuga ning lapsekese saaks ka pihuga ja pärast kasvatame koos ja kui tahad võime jääda koos nagu sõbrad ja me ei abiellugi üldse ja kui ära lähed siis annad dinerosid ;-) Sa pead olema terve,mitte suitsetaja vähemalt mitte pool aastat,mitte alkoholi juua ja mitte mingeid ravimeid vähemalt pool aastat,sulle peaks meeldima sport või vähemalt siis kui me koos hakkame sõbrustama hakkame pool aastat jooksmas käima sa pead iga hommik putru sööma,a ja mul on selline paber kus seisab,et olen terve inimene ja tahan,et saa ka oleks terve.

                Saada meil mulle,et hakkame hommikul juba kell 5jooksmas käima mööda Pirita mere äärt (võimleme nagu kord ja kohus)!!!
                Anna siis teada ja ma jätan tlf numbri ja sa hakkad 4.30helistama ja mindülesseäratama eks musikene ))Ma olen t...

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #1208
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  ei viitsi uut teemat teha, probleem PTRiga, et kuidas saab MB kaudu sinna konto, minu valikuteks ainult kredkaart ja paypal:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1209
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                    Mendil hea päev täna olnud. PTR andmete järgi siis $6248, seepärasst ka see populaarsus. :)
                    Hehe, PTR HU tulemusi ei träkigi aga FR omasid küll. Imelik.

                    Comment

                    • JohnnyDolce
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2009
                      • 454

                      #1210
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...T#ht_500wt_898


                      Eastgate müüb ebay-s WSOP ME käevõru.

                      Tsitaat pokertableratings.com-ist. (http://www.pokertableratings.com/blo...han-wins-napt/) :


                      "At the moment, one of most vocal interested parties has been the magnanimous Tony G. “The G” took to his blog to outlay his plans with the bracelet saying that he’d like to make it a dog collar for his German Shepherd Zasko. “As my gladiator and protector, he deserves to be kitted out in such style,” writes Tony G."

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #1211
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Hehe, PTR HU tulemusi ei träkigi aga FR omasid küll. Imelik.
                        ptr ei tracki midagi pärast 12ndat, kui viimane update oli ftp-s. Sellepärast jääb mul ilmselt UGL võitmata ka

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #1212
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          ei viitsi otsida ja lugeda, aga mis paneb inimese müüma sellise tähtsusega asja?! ise müüks viimases hädas kui muud üle ei jää, aga no tra mis see vello on 100 milli siis juba suutnud peeneks lasta v?!

                          Comment

                          • JohnnyDolce
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2009
                            • 454

                            #1213
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                            ei viitsi otsida ja lugeda, aga mis paneb inimese müüma sellise tähtsusega asja?! ise müüks viimases hädas kui muud üle ei jää, aga no tra mis see vello on 100 milli siis juba suutnud peeneks lasta v?!

                            Umm..

                            Müüb, sest see on mõttetu jubin. Emotsioon jääb ju alles.. Saadud raha läheb heategevusele. :)

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1214
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              heategevuseks?

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1215
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                jep. UNICEFile annetab vist.

                                Comment

                                Working...