Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
Ära jäi mul seekord, suutsin esmaspäeval haigeks jääda ja siiamaani suht haiglane, vaja ikka perearsti juures ära käia.
Algselt postitas Godspeed_EJ
Vaata postitust

Comment