*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #1186
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Mine vaata YES teemas kuda ment ka ühe venna quadsid ära kräkkis.

    Comment

    • Jack Jones
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 143

      #1187
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      keegi teab, oskab öelda, mis proge see oli, millega sai ID kaardist koopia teha?

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #1188
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Selle programmi nimi on koopiamasin.

        Comment

        • Jack Jones
          Jube Noob
          • Aug 2009
          • 143

          #1189
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          mitttte, on olemas täitsa midagi, mis laeb kogu su ID kaardi(pilt ja muu), koos punase kirjaga KOOPIA ning seda annab salvestada, aga tänud koopiamasina pakkumise eest

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #1190
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Uurisin ühte mängijat, kellega ühes lauas mängin. Ta kontol on patch, et kaotas quadsidega:



            pretty sick,lol
            Ma olen 3x nelikuga lutti saanud ja pole ühtegi patchi :(

            E: WTF patch? Badge ei peaks olema?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1191
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Dwan, playing in his first tournament in Asia, seemed to be more pre-occupied with the high-stakes side game action, and left his seat empty for most of the tournament – returning only to push all-in whenever his stack fell below 20 big blinds. Despite this, the internet whiz kid managed to finish a respectable 23rd.
              jep ma olen ka mõeld, et kogu turna lauas istuda ja madistada on -EV

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #1192
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Jack Jones Vaata postitust
                mitttte, on olemas täitsa midagi, mis laeb kogu su ID kaardi(pilt ja muu), koos punase kirjaga KOOPIA ning seda annab salvestada, aga tänud koopiamasina pakkumise eest
                kas see pole see sama programm mille sa saad koos selle idkaardilugeja tarkvaraga?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1193
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Pfff, õige tähelepanek! Badge, mitte patch

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1194
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    ment on meil populaarne

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #1195
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Haha.
                      Nii busto lihtsalt ollakse.
                      WSOP bracelet ebays... http://cgi.ebay.com/1999-World-Serie...item3362bf50d9
                      Last edited by qbj0hn; 22.11.10, 17:37.

                      Comment

                      • oitarvi
                        Vana Tegija
                        • Jan 2009
                        • 1231

                        #1196
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Mind hakkas huvitama mis on kunagi PokerStarsis Guiness World Recordi turniiri ära võitnud mängija tänaseni olnud käekäik. Teadagi võitis ta $1 MTT-lt $50K, field oli 150K. Ma ei tea kas Poker Pro Labs valetab, aga näitas, et too isik on MTT-dega miinuses ja viimasel ajal mängib $1-2 turniire. Kas tõesti ennast bustoks donganud või Poker Pro Labs valetab?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ka on huvitav teise koha omaniku käekäik, mida siingi foorumis varem on kajastatud. Teise koha omanik kindlustas omale sealt turniirilt $30K, mis põhimõtteliselt päevaga bustosse lükati. Kõige huvitavam küsimus oleks, et kui suur võis tema luckbox olla seal turniiril?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1197
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Kõvasti suurem kui cash gamedes kindlasti :D:D

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1198
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Mu arust pole väga midagi imestada, sest neid 1$ MTT-sid erilised sharkid ja BR management kunnid ei mängi ja võimalus, et selle mingi tainas võidab on üsna suur.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #1199
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              opr andmetel on oskar69 47k plussis.

                              Comment

                              • EGERT
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1042

                                #1200
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Comment

                                Working...