*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #451
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    osad üliõpilased ja pensionärid töötavad ka :)
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • JohnnyDolce
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2009
      • 454

      #452
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      kes maksaks 6500 eeki enda munandite eemaldamise eest
      Kus on öeldud, et ENDA? :D:D

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #453
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        osad üliõpilased ja pensionärid töötavad ka :)
        Enamik neist siiski ei tasu aastas 20K sotsmaksu, vaid vähem. Eesti riigi tervishoiu rahastamise süsteemi puhul eeldatakse, et terved ja tugevad inimesed toetavad solidaarselt vaeseid ja väeteid. Pensionärid keskmiselt ei suudaks ealeski tasuda oma ravikulude eest, mis võivad olla miljon krooni aastas inimese viimastel eluaastatel.

        Edit: see oleks päris hea graafik, kui haigekassa avaldaks, kui palju vanuse järgi kulutatakse haigekassa rahasid inimese kohta keskmiselt. Pakun, et 20a inimese kohta tuleb heal juhul 2000EEK aastas. Samas, kes meist ei tahaks, et vanaema saaks oma uue puusaliigese või vanaisa oma südameoperatsiooni.
        Last edited by kilu6; 07.11.10, 22:00.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #454
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
          Haigekassa eelarve
          600 000 inimest maksab, kulusid on 12 miljardit, keskmiselt tulebki siis 20K per inimene.
          Aga ülla ülla, neid keda riik toetab, aga kes maksma ei pea (lapsed, üliõpilased,pensionärid, töötud jne) on ka 600K.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          12 miljardi asemel võiks olla oluliselt rohkem, kui riik suvatseks kasvõi osa tubaka- ja alkoholiaktsiisist haigekassa eelarvesse kanda. Siis oleks ehk ka vingumist teemal ´´miks meie maksama joodikute ja suitsetajate ravi kinni ´´ vähem.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #455
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            imo sa ei vaata asju perspektiivis

            nt tudengi eest praegu makstakse 10K, ta ise kulutab rohkem, aga see on +ev, sest ta tervis on parem ja tema pealt saab pikemalt maksta makse.

            sama ka pensionäriga aga vise verca
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #456
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              T2naval voib pexa ka saada. ja istud intensiivis. Ole sa nii hea inimene kui tahes.
              Minu arust haigekassa puudumine on pokkeriprole tosine leak vorreldes tooneegriga.
              ja seep2rast tulebki oluliselt rohkem teenida, kui teeniks palgatooga.

              pisiasjad(silmad, nahk, kurk, korvad) nagu codecci ytles saab toesti rahaga paremini hakkama.
              Aga kui on v2hk,sklerosis multiplex vms siis on suht perses. R22kimata niisama traumadest.
              Last edited by privador; 07.11.10, 22:08.

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #457
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Phil Ivey, Barry Greenstein ja veel mõned homeboyd at 2:25, Mike Tyson nende ees at 2:40:

                [YOUTUBE]GPP9ffqGYHk[/YOUTUBE]


                Algselt postitas barryg1
                I remember two things from this fight. Michael Jordan and Charles Oakley were friends of Jones, and Phil and I were friends with Tarver (played golf and shot dice with him a few times). Tarver was almost a 2-1 favorite but Phil got an even bet with MJ and Oakley, pretty much proving they aren't sports bettors. Phil was nice enough to split it with me.

                The second thing I remember is we were seated behind Mike Tyson. This was when he was still scary and you were afraid if you talked to him he might bite your ear off. He was nothing like the current talk show guest and Hangover actor. You had to be a superstar to even nod to him. Several people at the fight came up to me and asked for my autograph, but then asked if I could pass it on to Mike Tyson. It was clear they really didn't care about me but were trying to butter me up to get to the real autograph catch. No one ever had the nerve to ask Tyson directly, and I certainly didn't ask for them either.
                Got to love 2p2

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #458
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  mis toimub microgamingu turkadel praegu? Peale igat kätt on mingi faking haige minutitene paus..

                  >The hand is being saved. The next hand will start as soon as the save completes.

                  Mängiks nagu hand-for-hand.. Aga pikemad pausid

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #459
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    kunagi oli sarnane viga...pead lihtsalt ootama, et bug ära fixitakse...lol

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #460
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                      mis toimub microgamingu turkadel praegu? Peale igat kätt on mingi faking haige minutitene paus..

                      >The hand is being saved. The next hand will start as soon as the save completes.

                      Mängiks nagu hand-for-hand.. Aga pikemad pausid
                      microgaming omas mahlas

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #461
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #462
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Nuff said
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #463
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Okay then Ranka

                            Ma saan aru, et kui sul oleks 100000000000000000000 elu on tervisekindlustus obviously -EV .. kuid ma vaatan asja tervise mõttes.
                            Kui sul on midagi viga saad kohe eriarsti juurde/iga aastane tervise kontroll/jne jne.. sa ei pea ootama järjekordades mis muidu võib isegi ulatuda kuude pikkuseks !!

                            Rahaliselt võid küll long runis kaotada.. aga so what ? Olen nõus rohkem maksma, kui saan kohe arsti juurde ja seega oma tervist rohkem hoida/kaitsta ja meil ei ole miljonit elu,et teha selles valdkonnas rahalisi +EV osuseid.
                            Health ftw
                            IMO

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #464
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              minu arvamus on see, et sa ei tea kunagi mil jääd auto alla või kukud kuskil midgai katki või läheb pimesool jämesooleks üle.. või misiganes haigus ka ei tule.. lihtsaim viis on mõne tuttava juurde ennast töötajaks regada miinimumpalgaga ja talle sulas see palk tagasi maksta..

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #465
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Kaotad kindlasti rohkem, kui tervisekindlustusega. Pead ju kõik maksud ise riigile maksma ? Mis minu teades on küll rohkem kui kindlustuse maks kuus tuleks.

                                Comment

                                Working...