*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #406
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    muideks intensiivi p2ev pidavat maxma 10k p2evas!seega pole just odav lobu intensiivis ilma haigekassata istuda....
    türi, see paneb mõtlema...:D

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #407
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      Kas ma olen pime või ma ei näe kuskil palju maksaks kuu/aasta ergo erinevad tervisekindlustused. Või peab kohale minema ja teevad mingi personaalse pakkumise ?
      See ikka personaalne jah. Igakuine makse on naistel suurem kui meestel, eakamatel suurem kui noortel, mingit haigust varem põdenul suurem kui tervel jne. http://www1.ergo-kindlustus.ee/pages/goproweb000438
      Aga see hakkab ka alles kuu aja pärast kehtima nagu ma aru sain. Praegu on tervis korras, peab kah hakkama mõtlema kindlustusele, enne kui häda käes.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #408
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Vabatahtlikku tervisekindlustust ei saa kohe. 1 kuu pärast hakkab kehtima ja minimaalselt saab 1ks aastaks sõlmida.
        Minuteada ka üks kuu. Kui tööle lähed siis peaks kiirem olema aga kas miski kolm päeva vms. ei olnud aeg?

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #409
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Kuuldavasti sõjaväes mängitakse live suitsude peale :D.
          meie patis on ju kaardid keelatud. "hasartm2nge ei tohi kaasa vedada" ja seega ei tohiks isegi potikut m2ngida. selle asemel istuvad SBK l2binud vabal ajal l2pparitega netis ja pistavad oma s6duripalka internetti.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #410
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust

            Ja ühtlasi kuulutan välja, et kes järgmine reede, so 12.11.2010 ütleb mulle maasikas "yo Tarmonator, palju õnne" saab minu poolt tasuta hot shoti
            Võimalik, et kohtume:D

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #411
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
              tore, et muretsed:D
              Aga vb asi ongi selles, et lõpukirjand tegemata ja enam ei tee kah:D
              ja oled selle üle uhke?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #412
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                kukud.. murrad käeluu, siis lihtlabane röntgengi on juba 800 eeku tükk.. oppide hindadest ei hakka rääkimagi.. kasvõi näiteks pimesoole op..

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #413
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                  ja oled selle üle uhke?
                  obv... kui linnavahel 200ga s6ita on fun ja ohutu siis kirjandist pole m6tet r22kidagi

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #414
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    ja oled selle üle uhke?
                    Kas just uhke, aga kool pole kunagi meeldinud ja ei kripelda küll, et lõpetamata jäi vmt...kuigi ses suhtes et pmts sai 12 aastat tühja seal pandud kuna kool j2i pooleli paar kuud ennem eksameid....

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #415
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Tegin ka selle eelmine talv, veidi üle 20K maksis kui ma õigesti mäletan. Enam vast ei tee kui just millegi ohtlikuga tegelema ei hakka, suures pildis kindlustuste pealt teenivad siiski need kes seda pakuvad mitte need kes seda ostavad.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #416
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                        Kas just uhke, aga kool pole kunagi meeldinud ja ei kripelda küll, et lõpetamata jäi vmt...kuigi ses suhtes et pmts sai 12 aastat tühja seal pandud kuna kool j2i pooleli paar kuud ennem eksameid....
                        Wow! Ma ei ole ka kõige suurem koolide fänn, aga kui sa juba niikaugel oled... See ei ole koht kus alla anda. Eksamid on kõige lihtsam osa koolist :)

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #417
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Wow! Ma ei ole ka kõige suurem koolide fänn, aga kui sa juba niikaugel oled... See ei ole koht kus alla anda. Eksamid on kõige lihtsam osa koolist :)
                          ma usun, et lihtne ja v2rki, aga mul polnud lihtsalt valikut, kuna käisin kutsekas siis pmts mul ei j2etud võimalust enam too aasta lõpetada ja kuna läksin kohe peale välja viskamist tööle välismaale jne, siis ei l2inud j2rgmine aasta enam kah tagasi ja nyyd on juba ala 5 aastat möödas ja enam vaevalt kuskile kooli minema hakkan...

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #418
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            irw kas ma kuulsin õigesti et 1 tyyp pani hylkenbergi qvali wini peale 20 euri senti ja v6itisi 15k euri ? cant be imo.. liiga suur konf ikka

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #419
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Sass Vaata postitust
                              irw kas ma kuulsin õigesti et 1 tyyp pani hylkenbergi qvali wini peale 20 euri senti ja v6itisi 15k euri ? cant be imo.. liiga suur konf ikka
                              Jep, terve kvalifikatsiooni esikolmiku pani paika ning koef oli ligi 52000

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #420
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                kukud.. murrad käeluu, siis lihtlabane röntgengi on juba 800 eeku tükk.. oppide hindadest ei hakka rääkimagi.. kasvõi näiteks pimesoole op..
                                Üks kasvajate tõkestamiseks mõeldud kiiritustablett maksab 250k krooni. Peaks küsima kas on kallemaid asju ka veel olemas.

                                Comment

                                Working...