*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #391
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Ühes lauas 3 järjestikust kätt: AA, KK, QQ.
    Fish läks närvi, kui kolmandat korda tõstsin ja annetas oma stäki obv.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #392
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Kui tööle lähed, siis peaks ju koheselt suht kehtima hakkama või tähendab siis, kui raamatupidamisest paberid haigekassasse lähevad, vanasti vähemalt oli, kui veel tööl sai käidud.

      Arvan, et ka nüüd on nii, sest kui sa võtad kellegi tööle, oletame ehitaja, vastutad ju töötaja tervise jne edasi eest, loogiline oleks et koheselt saab ka haigekassa hankida.
      Vabatahtlikku tervisekindlustust ei saa kohe. 1 kuu pärast hakkab kehtima ja minimaalselt saab 1ks aastaks sõlmida.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #393
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        tra kui palju fishe siin s6jav2es on, igalpool aind mingi pokkerijutt k2ib.
        ala "tra need sendilauad viskavad kopa ette"
        "aga no l2hed k6rgemale siis kohe kaotad noh"

        ja siis kui tuleb mingi bad beadi jutt, siis mul tuleb kohe meelde mingi see tuule naljaklipp.

        potentsiaalselt raha ikka on palju, pokker on pop.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #394
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Keegi su sõjaväekaaslane loeb seda mis kirjutad siia teiste taga ja saad nahad pärast :D:D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #395
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Keegi su sõjaväekaaslane loeb seda mis kirjutad siia teiste taga ja saad nahad pärast :D:D
            lmao :D
            esita neile väljakutse...väike hu vms:D

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #396
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Kuuldavasti sõjaväes mängitakse live suitsude peale :D.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #397
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                Obv, et sina kysida saaks:)

                aga oleks võinud ot teemas quoteda, mida sa situd teemat nah?
                Ise ju risustad samamoodi teemat.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #398
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  mida ta hakkab siis lärtsuma? pangu block peale ei peaks üldse mu poste lugema:O

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #399
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                    mida ta hakkab siis lärtsuma? pangu block peale ei peaks üldse mu poste lugema:O
                    Lärtsuma? Ma olen aasta aega su lõugamist lugenud ja tahtsin harida, et sa lõpukirjandiks kirjavahemärgid enam-vähem selgeks saaks. Aga noh võimalik, et olen ülekohtune ja sa tegelikult väljendadki ennast karjudes. Sel puhul on hüüumärk iga lause taga omal kohal. Peace.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #400
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Tuleb tunnistada, et see olympsi sünnipäevakokteil oli päris mekkiv kuigi veits lääge.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #401
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        thanks.. :)

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #402
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Vabatahtlikku tervisekindlustust ei saa kohe. 1 kuu pärast hakkab kehtima ja minimaalselt saab 1ks aastaks sõlmida.
                          Äkki ei ajaks sitta.

                          Edit: okei tegelt vabatahtlikuga on jah nii, aga tööle või töötuks vormistades saab kiiremini.
                          Last edited by Spewmonkey; 07.11.10, 15:18.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #403
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Kas ma olen pime või ma ei näe kuskil palju maksaks kuu/aasta ergo erinevad tervisekindlustused. Või peab kohale minema ja teevad mingi personaalse pakkumise ?

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #404
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              okei tegelt vabatahtlikuga on jah nii, aga tööle või töötuks vormistades saab kiiremini.
                              Mul oli selline asi,et 2 aastat tagasi suvel tundin ennast halvasti. Veidi hakkas kripeldama ka, et terv kindustust pole. Tahtsin toouks teha. Aga tootuks saab ainult siis, kui 6 viimase KUU jooksul oled tootanud!!!! Yhesonaga tootuks ka ei saanud...
                              L2ksin haigekassasse. Teadsin, et on olemas voimalused ise makstes saada 1 aastane leping vms T2di vaatas imelikult alguses. Selline tunne, nagu esimest korda tehakse seda lepingut.Kes see loll ikka tyhja maxab:) Keegi sellest midgai ei teandud. Yhesonaga leping tehti 2ra ja maksin 12k vist kokku aastas. Suht mahavisatud raha, arvestades, et polikliinikus k2isin vaid yks kord:)
                              Aga eks meelerahu maksab ka midagi:)

                              Nyyd olen ylikoolis...aga j2rgmine aasta vist akadeemiline, nii et olen j2lle lohkise kyna ees:)

                              muideks intensiivi p2ev pidavat maxma 10k p2evas!seega pole just odav lobu intensiivis ilma haigekassata istuda....
                              Last edited by privador; 07.11.10, 15:32.

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #405
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Lärtsuma? Ma olen aasta aega su lõugamist lugenud ja tahtsin harida, et sa lõpukirjandiks kirjavahemärgid enam-vähem selgeks saaks. Aga noh võimalik, et olen ülekohtune ja sa tegelikult väljendadki ennast karjudes. Sel puhul on hüüumärk iga lause taga omal kohal. Peace.
                                tore, et muretsed:D
                                Aga vb asi ongi selles, et lõpukirjand tegemata ja enam ei tee kah:D

                                Comment

                                Working...