*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #1831
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    soovitan selle maha võtta...saad insta banni :D
    lingi adre järgi ma vist aiman millega tegemist, aga igaks juhuks ei hakka vaatama ,lol
    dunno mix peaks banni saama?
    ei sunni kedagi vaatama, aga 2kki kedagi huvitab..aga v7tan maha siis.

    Comment

    • arvamusliideripoeg
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 45

      #1832
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Kas kellegil teisel ka PS pidevalt pange jookseb. Osad lauad disconectivad, osad jooksevad jne (viimasel paaril päeval vist).

      Kas kellegil peale minu veel HEM 1.11.05 pidevalt kokku jookseb, kui graafikut refressida jne?


      Ei hakka enne starsi päärduma, äkki minu probleem, kuigi internet jooksis nagu kulda. Ühe 200$ poti raha tahan küll tagasi saada.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #1833
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        väga rõve,haigelt rõve,hui enam avan midagi sellist enam,unega asi yhel pool tna vist...

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1834
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Hakkasin algust vaatama, aga siis panin kinni. Mis ta situb sinna purgi sisse v?

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #1835
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitust
            Kas kellegil teisel ka PS pidevalt pange jookseb. Osad lauad disconectivad, osad jooksevad jne (viimasel paaril päeval vist).

            Kas kellegil peale minu veel HEM 1.11.05 pidevalt kokku jookseb, kui graafikut refressida jne?


            Ei hakka enne starsi päärduma, äkki minu probleem, kuigi internet jooksis nagu kulda. Ühe 200$ poti raha tahan küll tagasi saada.
            Ja kuidas sa kavatsed seda poti raha tagasi saada ?

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #1836
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Hakkasin algust vaatama, aga siis panin kinni. Mis ta situb sinna purgi sisse v?
              purk l2heb puruks

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1837
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                ma saan aru, et kõik vaatavad seda omal vastutusel, aga igal asjal on piir :D, see on nii rõve....kordades hullem kui 2 girls 1 cup....ffs

                *facepalm

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #1838
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  video on maas, aga kas see oli see video, kus vend istus omale purgi p***e ja see puruks läks ning peale seda hakkas vanakilde välja võtma? Kui jah, siis see pole nii hull, kui see video kus vennal pekstakse haamriga nägu sodiks:D

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1839
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                    video on maas, aga kas see oli see video, kus vend istus omale purgi p***e ja see puruks läks ning peale seda hakkas vanakilde välja võtma? Kui jah, siis see pole nii hull, kui see video kus vennal pekstakse haamriga nägu sodiks:D
                    +1 -.-

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1840
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Uus video: http://rakeback.pokkeriprod.com/eng/...-10-2010-ranka

                      Kui seekord jälle vaatamisi on sadakond ja tagaside puudub (isegi halb) siis järgmised videod on kindlalt kõik kitsamale silmaringile. Päris tasuta heast peast ma neid ka teha ei viitsi, loodan rohkem tagasisidet just mänguliste olukordade juurde.

                      Antud keskonnas (video all) on väga vabalt võimalikt kommenteerida. Võin siduda ka videod foorumiga kui väga vaja.

                      EDIT:
                      Seal keskonnas videode kommenteerimiseks/hindamiseks peate sisselogima.

                      Comment

                      • arvamusliideripoeg
                        Bännitud
                        • Mar 2010
                        • 45

                        #1841
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                        Ja kuidas sa kavatsed seda poti raha tagasi saada ?
                        Äkki ütled, kas sul on esinenud samasugune probleem lähiajal?


                        Aga miks ma ei peaks saama raha tagasi, mille kaotuse on starsi soft tekitanud. Ehk callisin vastase river shove NUTSUGA ja vajutasin isegi nupule, aga siis hakkas laud veeeenima ja oli hangunud kõige kauem (teistel laudadel läke vahepeal tagevus jälle käima) ja lõpuks tuli välja, et olin disconnectinud käest välja.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #1842
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          torrent ikka kinni mängimise ajal?

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #1843
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Ei, mul kõik korras.

                            Mine räägi seda juttu suppordile ja vaata mis nad küll vastavad :D

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #1844
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Uus video: http://rakeback.pokkeriprod.com/eng/...-10-2010-ranka

                              Kui seekord jälle vaatamisi on sadakond ja tagaside puudub (isegi halb) siis järgmised videod on kindlalt kõik kitsamale silmaringile. Päris tasuta heast peast ma neid ka teha ei viitsi, loodan rohkem tagasisidet just mänguliste olukordade juurde.
                              Seda videot on ikka turvaline vaadata?

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #1845
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                                Seda videot on ikka turvaline vaadata?
                                HAHA:D

                                Comment

                                Working...