*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1861
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Esimeses käes lugesid oute valesti. Flopis on juba double gutshot. 6 ja T mõlemad annaks rea.
    jup, alviniga veel homnikul vaidlesime, et mida sajaad, et flop oli 568, kuigi tegelt oli 578 :)

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #1862
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Ranka sa taodki nüüd põhiliselt HU'd ?

      Comment

      • JaanusX
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 392

        #1863
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Üks kahest kas Tigranol on nimekaim samast linnast starsis mängimas (vähe usutav) või oli ta tõesti täna NL2s grindimas...

        Kui seda ise juhtud lugema siis... mis tegid seal?:D

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #1864
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
          Kui seda ise juhtud lugema siis... mis tegid seal?:D
          confirmed busto

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1865
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            naine mängis ajaviiteks obv

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #1866
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Uus video: http://rakeback.pokkeriprod.com/eng/...-10-2010-ranka

              Kui seekord jälle vaatamisi on sadakond ja tagaside puudub (isegi halb) siis järgmised videod on kindlalt kõik kitsamale silmaringile. Päris tasuta heast peast ma neid ka teha ei viitsi, loodan rohkem tagasisidet just mänguliste olukordade juurde.

              Antud keskonnas (video all) on väga vabalt võimalikt kommenteerida. Võin siduda ka videod foorumiga kui väga vaja.

              EDIT:
              Seal keskonnas videode kommenteerimiseks/hindamiseks peate sisselogima.
              Kindlasti lisa oma videod foorumi HU alafoorumisse ja võid oodata oluliselt rohkem tagasi sidet kui siin offtopicus. Kõik käed põhjalikult läbi mõeldud ja ühtegi otsust ei teinud põhjendamatult mis on enamus kaotavate mängijate viga. Ei mõelda käike, vastase käte ulatust, uut tänavat jne jne. 10+ ja vaataks iga päev ühe sellise. Halba polegi midagi öelda, see kus overbetti bluffima läksid ütlesid ise vea ära, et FE pm puudub ja vastase betsize rikkus su plaani.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1867
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                Üks kahest kas Tigranol on nimekaim samast linnast starsis mängimas (vähe usutav) või oli ta tõesti täna NL2s grindimas...

                Kui seda ise juhtud lugema siis... mis tegid seal?:D
                Katsetan erinevaid 24 laual mängimise süsteeme, tilesin natuke, siis proovisin TOI kasutada jne, lähiajal katsetan veel, tekkis igatsus 24 laual mängimise vastu, katsetan erinevaid setuppe.

                Oleks vaid 30 tolline monitor oleks põnevam katsetada

                EDIT: kas keegi ei tea, kas starsis pole võimalus kuidagi kaarte suuremaks, mingeid special themesi või midagi :) 2+2 nats surfasin nagu ei leidnud midagi. Ongames isegi saab timmida värke, aga seal soft ka flashis.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #1868
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                  Katsetan erinevaid 24 laual mängimise süsteeme, tilesin natuke, siis proovisin TOI kasutada jne, lähiajal katsetan veel, tekkis igatsus 24 laual mängimise vastu, katsetan erinevaid setuppe.

                  Oleks vaid 30 tolline monitor oleks põnevam katsetada

                  EDIT: kas keegi ei tea, kas starsis pole võimalus kuidagi kaarte suuremaks, mingeid special themesi või midagi :)
                  tahad kuuga supernovat teha?

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #1869
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                    tahad kuuga supernovat teha?
                    Ei ole paha plaan

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1870
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                      Ranka sa taodki nüüd põhiliselt HU'd ?
                      Jah.

                      Tegime uue video atsetooniga: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...Ranka-Atsetoon

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #1871
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        mm mul 7.52 min peal freezeb ja viskab ette replay... esimese 8 min järgi tundus väga ok video. Järgmine võiks olla nagu esimene video mis tegid lives, mitte replayeriga, aga pikem võiks olla...1h ja suts peale.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1872
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          no perses.. ei suuda ma enam sed apokkerit biitida.. punane joon kukub täie raksuga.. ja hea kui kuu BE tuleb.. aga üldiselt suht ******...

                          otsin NL100t biitivat regi.. kes mingi nädalavahetus tuleks üheks päevaks minu juurde.. vaataks kuidas ma mängin.. ajab näpuga järgi.. ja/või mängib ka ise sessi ja seletab juurde.. minu poolt nii palju õlle kui ära jaksab juua..

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1873
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            2.46bb tundub suhteliselt normaalne winrate arvestades seda, palju seal teatud ajavahemiku jooksul on võimalik käsi mängida.
                            Well, tunduski liiga hea
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)














                            Ja siis leian teisest teemast sellise graafiku. For fuck sakes...milleks ma teen seda???
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by Tarmonator; 26.10.10, 22:54.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #1874
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              kas keegi Alminoxi tarbib ka peale minu, 28 aastase meremehe????????

                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #1875
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Either something is wrong or the page doesn't exist.


                                keegi teab öelda mis see bonus chip on?

                                Comment

                                Working...