Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
ei tea hotelli hindaedest, võtsin suvalise vast odavama koha "dzingel" ette ja 400.
Aga eks asukoht ja kõik loeb, kui 600st saab kindlasti ikka odavamalt.
ei tea hotelli hindaedest, võtsin suvalise vast odavama koha "dzingel" ette ja 400.
Aga eks asukoht ja kõik loeb, kui 600st saab kindlasti ikka odavamalt.
Comment