*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1366
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Võib olla küll samas ju.Praegu ei suuda PTR-i üles leida,aga üks vend mängib miski 25-30/25 stiiliga SS FRi ja on väga sick graafik ikka väga suure sample peale.Kui suudan PTR-i leida siis viskan hiljem.
    Miks peab siis alati nii olema,et ohh 14/12 on nüüd ilgelt hea reg ja 9/7 on täis lamp.
    Bullshit nahhui.
    Last edited by qbj0hn; 18.10.10, 13:46.

    Comment

    • rankatest1
      Bännitud
      • Jan 2009
      • 2

      #1367
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      TEST! Ärge hetkel pahandage, testin live foorumis.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #1368
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas rankatest1 Vaata postitust
        TEST! Ärge hetkel pahandage, testin live foorumis.
        ok. ütle, millal pahandada võib

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #1369
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          ok. ütle, millal pahandada võib
          rofl :D

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1370
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Võib olla küll samas ju.Praegu ei suuda PTR-i üles leida,aga üks vend mängib miski 25-30/25 stiiliga SS FRi ja on väga sick graafik ikka väga suure sample peale.Kui suudan PTR-i leida siis viskan hiljem.
            Miks peab siis alati nii olema,et ohh 14/12 on nüüd ilgelt hea reg ja 9/7 on täis lamp.
            Bullshit nahhui.
            25-30/25 võib hea olla muidugi, miks mitte. 9/7 on sitt, basicsi selgeks õppinud ja kogu armastus, sest kui ta mängida oskaks siis mingi 15% rangega on kindlasti +EV 'm mängida kui see lisa 6% foldida.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1371
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              25-30/25 võib hea olla muidugi, miks mitte. 9/7 on sitt, basicsi selgeks õppinud ja kogu armastus, sest kui ta mängida oskaks siis mingi 15% rangega on kindlasti +EV 'm mängida kui see lisa 6% foldida.
              Dunno 24 tabledes enamasti need arvud ongi 9/7 kandis ja on võimalik nii profitable mängida.
              Siis ongi nii...kas murrad volüümiga 24 tabledes 9/7 stiiliga sama profiti välja mis 12 tabledes standard 14-16/11-13 stiiliga...eks igaüks ise teab.Kuigi MSNL-is see ei toida enam vist jah,aga kurat seda teab.
              Dunno if that makes any sense,vbl panen segast.
              Last edited by qbj0hn; 18.10.10, 15:15.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #1372
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                $/h mõttes ehk küll

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #1373
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Mängige 4 lauda korraga, õpite pokkerit reaalselt mängima kah.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1374
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Dunno 24 tabledes enamasti need arvud ongi 9/7 kandis ja on võimalik nii profitable mängida.
                    Siis ongi nii...kas murrad volüümiga 24 tabledes 9/7 stiiliga sama profiti välja mis 12 tabledes standard 14-16/11-13 stiiliga...eks igaüks ise teab.Kuigi MSNL-is see ei toida enam vist jah,aga kurat seda teab.
                    Dunno if that makes any sense,vbl panen segast.
                    Muidugi on võimalik nii profitable mängida, aga kui profitable on küsimus. Sa ei pea 9/7 mängima, et 24-tableda. Väga head 24-tablerid suudavad kindlasti 15+ VPIP-ga mängida ja normaalselt teenida (üks mees paneb isegi 6-maxi 24 lauda 3BB/100 winratega lol). Iga inimene seda ei suuda ja ei peagi suutma, see lihtsalt tähendab, et sa ei ole väga hea selles valdkonnas ja tuleb teha lihtne arvutus - kumb on sinu jaoks kasumlikum, kas 24-tableda sitema stiiliga või 12-tableda paremaga?

                    Anyway, praeguse seisuga enne 100-200NL on mõttetu massmultitableda, sest vähemalt selle tasemeni sa pead arenema ja jõudma.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1375
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      kuulge, keegi mõnes vinoteekis on degusteerimist orgunninud vms.. a la mingi viie veiniga.. mis need hinnad koos snäkkidega per inime on tulnud?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1376
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Õigus jah.Ise mängin nagunii ainult 9 lauda,just selle eesmärgiga,et õpiks ka mitte nagu robot ei laseks.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #1377
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          üldse ei viitsi otsida, küsin siin, kas OOs on rakeback, palju ja kas peab läbi mingi huinjaa liituma või ei ole vahet?!

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #1378
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Keegi pokkeriprodest torumees pole ve?

                            Krt mul radika ja toru ühendamis kohast tilgub vett läbi.

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #1379
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Governor of poker 2 läbi, fuck yeah!

                              Comment

                              • isenseven
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 598

                                #1380
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                [YOUTUBE]qVSsYvC6O8s[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...