Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Võib olla küll samas ju.Praegu ei suuda PTR-i üles leida,aga üks vend mängib miski 25-30/25 stiiliga SS FRi ja on väga sick graafik ikka väga suure sample peale.Kui suudan PTR-i leida siis viskan hiljem.
Miks peab siis alati nii olema,et ohh 14/12 on nüüd ilgelt hea reg ja 9/7 on täis lamp.
Bullshit nahhui.
Võib olla küll samas ju.Praegu ei suuda PTR-i üles leida,aga üks vend mängib miski 25-30/25 stiiliga SS FRi ja on väga sick graafik ikka väga suure sample peale.Kui suudan PTR-i leida siis viskan hiljem.
Miks peab siis alati nii olema,et ohh 14/12 on nüüd ilgelt hea reg ja 9/7 on täis lamp.
Bullshit nahhui.
Comment