Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
standard.. k2isn live turnatamas.. 225 eeki sisse.. 4jas koht ja 280 eeku.. obv l2ksin cashi pakkusin 3x 100 flippi ja 1x 50 flippi ja standard ykski koju ei tulnud
standard.. k2isn live turnatamas.. 225 eeki sisse.. 4jas koht ja 280 eeku.. obv l2ksin cashi pakkusin 3x 100 flippi ja 1x 50 flippi ja standard ykski koju ei tulnud
Comment