Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
tra kui lust on üle pikaaja Eesti m2ngu vaadata, et üritatakse ikka rünnakuid ülesse ehitada jne mitte pole mingi ainult pikkpall ja vasturünnakud:)(Y)
tra kui lust on üle pikaaja Eesti m2ngu vaadata, et üritatakse ikka rünnakuid ülesse ehitada jne mitte pole mingi ainult pikkpall ja vasturünnakud:)(Y)
tra kui lust on üle pikaaja Eesti m2ngu vaadata, et üritatakse ikka rünnakuid ülesse ehitada jne mitte pole mingi ainult pikkpall ja vasturünnakud:)(Y)
tra kui lust on üle pikaaja Eesti m2ngu vaadata, et üritatakse ikka rünnakuid ülesse ehitada jne mitte pole mingi ainult pikkpall ja vasturünnakud:)(Y)
juba ammu selline värk olnud. eelmine aasta brazili ja portugali vastu rünnati samamoodi. loodame, et tuleb punkt, supepr oleks, kui 3 punkti tuleks :P
Comment