*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #961
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas isenseven Vaata postitust
    noja, aga tegelikult pole midagi nii rasket, ise ka hakkasime vaikselt leiutama sõpradega kunagi ja mõned mängukorrad hiljem hakkasid juba asjad vaikselt selgeks saama.... A üksinda mängimiseks on see ikka väga igav mäng(ka 09)
    Minuarust küll mitte, 2009 careeri teen teist korda juba... Oleneb muidugi millega võrrelda, Gran Turismode ja Civilizationidega võrdselt ei pane muidugi tunde sisse, aga kui võrrelda teiste võitluskunsti-mängudega, siis UFC-sse ma isegi üksi ikka tublisti rohkem tunde pannud kui teistesse (v.a. Tekken 3 :D).

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #962
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      aga kuidas mitteametlikkus aab?
      Kui juba konto ära regasid on hilja, aga samasse võrgustikku saab siiski ja paremat % isegi minu teada. Võta ühendust Rankaga või Spewmonkeyga.

      Comment

      • tafka31
        Grinder
        • Dec 2009
        • 853

        #963
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        transport tycoon

        LOL

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #964
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Kui juba konto ära regasid on hilja, aga samasse võrgustikku saab siiski ja paremat % isegi minu teada. Võta ühendust Rankaga või Spewmonkeyga.
          Ma pole hetkel 100% kindel, pean üle küsima, aga ei pruugi olla hilja. Vahepeal sai teatud meetoditega küll uusi teha, nii et vana kinni pandi. Alati on olemas võimalus pereliikme/sõbra nimele teha obv. Kuigi ma ei saa sellest loogikast aru, et regad ära ja siis hakkad alles küsima. Neid saite on suht vähe, kus korralik ametlik rakeback on ilma sellele eelnevalt mõtlemata.

          Ja UFC09 on küll parem imo kui 10. Liikumine on reaalsem. 10's on lisatud üldiseid võimalusi, mis teevad asja reaalsemaks, aga jääb mulje nagu oleks ka kiirust lisatud, et rohkem actionit oleks.
          Last edited by Spewmonkey; 12.10.10, 17:04.

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #965
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Mul on windows 7, ning usun paljudel on see, kuidas te oma need vanad mängud tööle saite. Mingit nippi

            Comment

            • isenseven
              Grinder
              • Sep 2009
              • 598

              #966
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Minuarust küll mitte, 2009 careeri teen teist korda juba... Oleneb muidugi millega võrrelda, Gran Turismode ja Civilizationidega võrdselt ei pane muidugi tunde sisse, aga kui võrrelda teiste võitluskunsti-mängudega, siis UFC-sse ma isegi üksi ikka tublisti rohkem tunde pannud kui teistesse (v.a. Tekken 3 :D).
              Noja, oleneb muidugi, endale meeldib rohkem sõprade vastu madistada kui kompuutri. Samas ise ka teinud careeri ühekorra ja teen neid ultimate fights asju ka vahest.Aga kas 09 ja 10 careerides on ka erinevusi?

              Comment

              • EGERT
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1042

                #967
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                http://www.osta.ee/14973173

                this is officially sick

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #968
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas soouni Vaata postitust
                  Mul on windows 7, ning usun paljudel on see, kuidas te oma need vanad mängud tööle saite. Mingit nippi
                  Mis mängud need vanad mängud sul on? Ainuke mis mul tööle ei läinud oli Civilization 2.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #969
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                    http://www.osta.ee/14973173

                    this is officially sick
                    wow sick, peaks selle ümmarguse ostma, päris kobe

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #970
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      no nendest listist ei läinud mul ükski käima

                      Comment

                      • EdgarP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2009
                        • 368

                        #971
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas soouni Vaata postitust
                        no nendest listist ei läinud mul ükski käima
                        sama siin, ka win 7

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #972
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          prooviga start file peal properties - compability(vms) - run in win XP SP2 settings vms

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #973
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            eelsoojendus jalgpalliõhtule - väike ennustus eesti võidab 2-1. liiga optimistlik???? peabki olema.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #974
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              no kodus mäng, mis lisab eneskindlust + mott laes Serbia mängust. viik on täiesti reaalne imo.

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #975
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Kui keegi on makroökonoomikat kunagi õppinud ja viitsib natuke aidata, siis võiks oma variandid vastustest anda. Teiepoolne joonis huvitaks kõige rohkem

                                2.2. Vaatame kaheperioodilise mudeli raamistikus kahte majapidamist A ja B, kellel on
                                võrdsed tootmisressursid ning kellele kehtib ühesugune intressimäär (nii säästmisel kui
                                laenuvõtmisel). Ainsaks erinevuseks on, et A eelistab võrreldes B-ga rohkem tulevast
                                tarbimist.
                                a) Visanda (ühele ja samale joonisele) mõlema majapidamise eelarvepiirang, eelistused
                                ning optimaalne tarbimispunkt.
                                b) Kas majapidamine A peaks 1.perioodil investeerima rohkem kui B?
                                c) Kas ja kuidas muutub olukord, kui majapidamistel pole võimalik laenu võtta (kuid nad
                                saavad endiselt säästa)?

                                Comment

                                Working...