*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mass
    Julm Donk
    • Dec 2009
    • 80

    #1201
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!



    Just avastasin seoses EMTA uudistega ühe vanema uudise, sellise pildiga. Jõhkralt tilti ajab. Võiks asju õigete nimedega nimetada

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1202
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      vb sellepärast selline pilt et PS play money laudu võib ainukesena reklaamida ajalehes.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1203
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        vb sellepärast selline pilt et PS play money laudu võib ainukesena reklaamida ajalehes.
        küsimus pigem selles, et pildi peal on pokkerilaud ja pildi nimeks on 'netikasiino'.. online pokker <> netikasiino

        Comment

        • isenseven
          Grinder
          • Sep 2009
          • 598

          #1204
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          väga lihtne valem.. õpi lumelauda sõitma.. osta omale varustus.. ja siis sa ainult ootad selliseid hommikuid... suvel isegi lühikese rahevalingu peale tuleb ootusärevus peale... because it is the powder day!
          +111 halemõnus lihtsalt välja vaadata:D ei jõua ära oodata neid mäeaegu

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #1205
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            taaskord ei saa mitte vaiki olla.. **** sa oled ikka nii krdi tainas.. võta vastu õige otsus ja quiti pokker.. sellise IQ'ga sa ei saa seda mitte kunagi biitima.. mine löö oma $10 parem rullis puhtaks.. saad äkki olympsi baarist tasuta rännumehe võileiva pealekauba, igaljuhul +EV...
            njah kahjuks k6ik pole geeniuse IQ-ga nagu rage... ega IQ ei loe siin midagi tegu on pigem teadmistega mitte krdi IQ tee omale selgeks ennem mis IQ on nah

            + sina ei tea m u BRist midagi ja ma ei n2e kyll m6tet praegu quitiida
            usun et 25 m2ngimiseks on piisav see asi
            Last edited by Sass; 15.10.10, 17:22.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1206
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Rage mõtles pigem, et mingisugune elementaarne loogiline mõtlemine võiks ju olla, kuidas infot hankida. Ja su küsimused polnud mingid pähklid, mida sa ise ei saaks välja uurida.

              Huh homme siis lõpupauk haugihooajale ilmselt :(. Vestid selga ja kaine peaga, nalja väga ei ole sellise vee temperatuuriga.

              Tra kus need kreatiinid/proteiinid ajavad kusele. Hullemini kui õlu või kohvi, täitsa julm

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #1207
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Rage mõtles pigem, et mingisugune elementaarne loogiline mõtlemine võiks ju olla, kuidas infot hankida. Ja su küsimused polnud mingid pähklid, mida sa ise ei saaks välja uurida.

                Huh homme siis lõpupauk haugihooajale ilmselt :(. Vestid selga ja kaine peaga, nalja väga ei ole sellise vee temperatuuriga.

                Tra kus need kreatiinid/proteiinid ajavad kusele. Hullemini kui õlu või kohvi, täitsa julm
                njah sellest vb segadus tuligi et 2 mees ytlesid mulle et RAKEBACKIST makstakse boonust mitte RAKEST

                // just j2i silma punane m2rk mu all "Sass has a little shameless behaviour in the past"... niiiiise enda eest seismine mingi m6ttetu sõimu eest on kyll shameless behaviour indeed... i wonder miks leits still hall on

                // fail- leits on roheline.... LIKE WAT
                Last edited by Sass; 15.10.10, 17:42.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1208
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  jajahh... mida iganes..

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #1209
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    jajahh... mida iganes..
                    t2pselt

                    BTW mis te m6tlesitegi et ma tahan 10 taalaga FTPs m2ngima hakata v?
                    tyypiline "2rapanija" ei tea t2pseid asju ja hakatakse kohe m6lisem...
                    samuti kysimuse peale mida foorumis teen? see ongi kysimise koht mitte mingi
                    krdi mõlisemise koht, ainult idioot j2tab kysimata kui tal selleks v6imalus on.
                    Minu poolt k6ik- Rage sa v6id oma 2 3 silbilist posti siia l6ppu veel panna igaksjuhuks
                    (saad ju ikkagi viimase s6na 6elda) ja siis loeme selle teema lukustatuks

                    have a nice night
                    Last edited by Sass; 15.10.10, 18:02.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1210
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      tra sa ei saa nagu ikka veel millestki midagi aru???

                      obv ma ei mõeld tegelikult ka et sa 10 taala kavatsed depoda.. aga kogu su sõnavõtt ja küsimused olid nii lambikad ja ebaloogilised.. et lihtsalt tõesti.. IQ tähendus IQ tähenduseks, aga mingigi loogika võiks ikka olla.. ja üldse neid sõnavõttusid vaadataes tundud sa ikka eriti tummine olevat.. nagu mitte midagi ei paista kohale jõudvat sulle... selle asemel et koguaeg mingeid idiootseid küsimusi küsida esimese asjana.. võta kätte ja uuri omal käel ka midagi... kui sa mingeid lihtlabaseid reigiarvutamise või boonuse arvutamise valemeidki ei saa selgeks.. siis ilmselgelt ammugi sa saad selgeks pot oddsid või EV või muu pokkerialase teooria.. ikka ja jälle jääd muudkui üle küsima, miks sa NL10t või NL25te biitida ei suuda..

                      elementaarne loogika ja vähekenegi pealehakkamist võiks olla ja mingeid lihtsamaid asju endale iseseisvalt paluks selgeks teha.. mitte esimese asjana foorumisse lennata küsima..

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #1211
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Kus see koht oli, kus sai teatud kasutaja postitused ära blokeerida?

                        ty!

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #1212
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          teed profiili lahti, üleval nime all on väike nupuke "user lists", sealt ignore user.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #1213
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            ty

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1214
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              VCÄÄIOKE PINALLD JAH!~!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #1215
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                selle asemel et koguaeg mingeid küsimusi küsida esimese asjana.. võta kätte ja uuri omal käel ka midagi...
                                elementaarne loogika ja vähekenegi pealehakkamist võiks olla ja mingeid lihtsamaid asju endale iseseisvalt paluks selgeks teha.. mitte esimese asjana foorumisse lennata küsima..
                                selles suhtes on sul 6igus aga tihti saab foorumist kiirema vastuse kui ise googeldades

                                Comment

                                Working...