Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Just avastasin seoses EMTA uudistega ühe vanema uudise, sellise pildiga. Jõhkralt tilti ajab. Võiks asju õigete nimedega nimetada

Just avastasin seoses EMTA uudistega ühe vanema uudise, sellise pildiga. Jõhkralt tilti ajab. Võiks asju õigete nimedega nimetada


Comment