Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
i just looove flying... ja see et eestlased ei plaksuta.. estonina air Tallin-London Edasi-tagasi mõlemad korrad plaksutasid.. IMO lendamine ikka suht safe kui kasutada nimekaimaid lennufirmasid aga jah kui mingi vietnam airlinesiga s6itma l2hed siis tasuks enne mõelda..
samas Estonian airiga lennates vaadates õhuaukudes tiiva otsa ja see paindub kuni 40cm yles alla tuli kyll korra mõte " is this plane really safe?"
i just looove flying... ja see et eestlased ei plaksuta.. estonina air Tallin-London Edasi-tagasi mõlemad korrad plaksutasid.. IMO lendamine ikka suht safe kui kasutada nimekaimaid lennufirmasid aga jah kui mingi vietnam airlinesiga s6itma l2hed siis tasuks enne mõelda..
samas Estonian airiga lennates vaadates õhuaukudes tiiva otsa ja see paindub kuni 40cm yles alla tuli kyll korra mõte " is this plane really safe?"
Comment