*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #1951
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    i just looove flying... ja see et eestlased ei plaksuta.. estonina air Tallin-London Edasi-tagasi mõlemad korrad plaksutasid.. IMO lendamine ikka suht safe kui kasutada nimekaimaid lennufirmasid aga jah kui mingi vietnam airlinesiga s6itma l2hed siis tasuks enne mõelda..
    samas Estonian airiga lennates vaadates õhuaukudes tiiva otsa ja see paindub kuni 40cm yles alla tuli kyll korra mõte " is this plane really safe?"

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1952
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Sass, kas sa mõtled inglise keeles ?

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #1953
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Sass, kas sa mõtled inglise keeles ?
        Kes meist tänapäeval enam ei mõtleks. Ma ei tea vahepeal eesti keelsest sõna, aga ingilse keelne kohe meeles.

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #1954
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
          Kes meist tänapäeval enam ei mõtleks. Ma ei tea vahepeal eesti keelsest sõna, aga ingilse keelne kohe meeles.
          +1 :D vahest tuleb hetki... m6tled tra mis s6na on... tra ma ei tea siis ytled mehele inglise keeles ja saab aru :D

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1955
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
            Kes meist tänapäeval enam ei mõtleks. Ma ei tea vahepeal eesti keelsest sõna, aga ingilse keelne kohe meeles.
            Ok, selle puhul mõtlesin ma vene keeles ja sugugi mitte viisakalt

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #1956
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              see candio on kyll mingi looser IMO iga kord kui mingi AI on mees hakkab laulma ja selgelt k2itumisest n2ha et mingi kardab kaotada ja ei suuda ennast handlida .. hääl hakkab värisema ja ise tudisema ja siis kui võidab on nii sillas

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #1957
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!



                Ma ei tea kas te kõik näete aga sellinne vahva video oli hommikul facebookis. Nõrganärvilistele ei soovita ja ka ei soovita ka tööl vaadata ja ei soovita üldse vaadata. Niiet klikkige omal vastutusel.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1958
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Kinos plaksutamine suht standard viimasel ajal...

                  Mingi USA 10-12h lennu ajal plaksutamine normaalne, a see ajab küll naerma kui maakad paaritunnise Egiptuse lennu peale plaksutavad.

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #1959
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Kopenhaagenisse lendamine on kõige hullem tegelt (siin lähiümbruses), see on avamere ääres ja pidevalt tuuled. Kui joppab, siis on vaikne. Vahepeal käisin ca kord nädalas seal. Äikesega lendamine on ka suht äge. Hea, et omal sihukesi foobaid ei ole. Lihtsalt sihukese räigelt kõva tuulega maandumine on ebameeldiv. Vahest mõtled, kuidas need stjuuardessid seal üldse julgevad, nemad sõidavad ju iga ilmaga.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1960
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      peale lennufoobia on mul 1 foobia veel. nimelt ei julge ma pohmellis hhommikul foorumist oma eelmise õhtu postitusi lugeda. kurat teab, mis ila ma jälle kokku ajasin. nanu täna näiteks.
                      [QUOTE=antnx;271393]http://www.facebook.com/#!/video/vid...14155635264899

                      Foorumipostidega olen juba ära harjunud aga vahest ei taha 2-3 päeva pangakontot vaadata :)

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #1961
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Ranka tahtsid tagasisidet, muidu ähvardad videod lõpetada.

                        Vaatasin video ära ning meeldis : Enda käte seletamine põhjalikult, miks, kuidas jne; Vastase analüüsimine.
                        Ei meeldinud: Jutu sujuvus, see andis veidi ikka soovida, eriti hetkedel, kui sa msn-is chattisid.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #1962
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Kust ma saan vaadata, miks mul see punane kastike postituste numbri alla tekkinud on ?

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #1963
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                            Kust ma saan vaadata, miks mul see punane kastike postituste numbri alla tekkinud on ?
                            see on jumala pohhui.. tyybid laksivad suvalt neid sinna..

                            Comment

                            • Juhhei
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 154

                              #1964
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              OEH ei teagi nüüd kuda peale hakata
                              aga probleem on algaja nagu ma olen
                              IRL tahab et ma verify my accound
                              Photo ID
                              Front & back of Credit Cards
                              Credit Card statements
                              Purchase Authorization form
                              aga nagu pole krediit kaarti
                              Moneybookersisse tegin kasutaja aga ei tea kuda see kaart kätte saada vms
                              ma ei tea ise ka mida siia kirjutada
                              aga tahaks nagu raha pokkerist kätte saada ja ei saa jagu kuidagi
                              kuda ma selle krediitkaardi saan MB'st et see pilt neile saata

                              või ma ei taipa mis tegema peab et asjad liikuma saaks

                              Comment

                              • Lahekutt
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 113

                                #1965
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas Juhhei Vaata postitust
                                OEH ei teagi nüüd kuda peale hakata
                                aga probleem on algaja nagu ma olen
                                IRL tahab et ma verify my accound
                                Photo ID
                                Front & back of Credit Cards
                                Credit Card statements
                                Purchase Authorization form
                                aga nagu pole krediit kaarti
                                Moneybookersisse tegin kasutaja aga ei tea kuda see kaart kätte saada vms
                                ma ei tea ise ka mida siia kirjutada
                                aga tahaks nagu raha pokkerist kätte saada ja ei saa jagu kuidagi
                                kuda ma selle krediitkaardi saan MB'st et see pilt neile saata

                                või ma ei taipa mis tegema peab et asjad liikuma saaks
                                Kas see on nüüd mingi luuletus või rap?

                                Comment

                                Working...