Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
räägi sellest kuidas sa lennukitega hakkama saad. tean et sa kardad sama moodi nagu mina. lendan, aga suurest hirmust olen stjuardessile hambad kätte ka löönud. selle peale anti mulle palju tasuta viina lennukis.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
räägi sellest kuidas sa lennukitega hakkama saad. tean et sa kardad sama moodi nagu mina. lendan, aga suurest hirmust olen stjuardessile hambad kätte ka löönud. selle peale anti mulle palju tasuta viina lennukis.

Comment