Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Kes iganes on starsis madmouse333, ei tea pokkerieetikast midagi :S
Tüüp võidab mult stacki, ütleb pärast käe lõppu mulle TAUN. Pärast seda veel kukkus teooriat õpetama.
Norm vend, go fck yourself
E: Ning käi perse elion, et mu sessi ära rikkusid.
Tilt
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
Kerge etiketi küsimus live kohta:
Olin kohalikus live turnas (100+R) ja kukkusin välja, aga käsi kus kukkusin oli veits kahtlane. Turnas muidu 30 inimest ja suht tõsiselt võetakse üritust. 15 inimest oli alles, olin top5 chipstack kui liigutati lauda, kus kahel vennal oli must rohkem chippe (mul 15k neil 17k umbes). Anyway, BU limp (mida ma tähele ei pannud), SB limp ma A4o tõstan. BU callib, flop K high, ma check ta bet. Tundisn kohe, et ta blufib, callin. Turn jälle K, ma check ta bet ma call. River rag ma check, ta bet ma call. Pot oli siis kokku umbes 23k (blaindid 300/600 avarage 9k). Anyway ma call ja ta ahastub ja ütleb et tal ei ole midagi ning kaardid käes teeb maha panemis liigutuse (aga hoiab kaartidest kergelt kinni) ma "great success" ja flippan A4, mille peale ta näitab AT ning kuna ta kaartidest lahti ei lasknud, siis saab poti T kickeriga endale. Kas tegemist oli legit käega või annaks millegi kallal nuriseda?
Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!
minu m6istus j22ks sel hetkel kinni.. yhelt poolt vaadates tema kui viimasena panustaja peab esimesena avama, mida ta ei teinud ja nö muckis ja sina avasid. Teiselt poolt vaadates ta polnud t2ielikult muckinud ja sinu syy et avasid??? ei tea vaatab mis targemad ytlevad.Ei tea kyll milline see foldimise liigutus oli, aga muidu suht retarded k2itumine vastase poolt imo
minu m6istus j22ks sel hetkel kinni.. yhelt poolt vaadates tema kui viimasena panustaja peab esimesena avama, mida ta ei teinud ja nö muckis ja sina avasid. Teiselt poolt vaadates ta polnud t2ielikult muckinud ja sinu syy et avasid??? ei tea vaatab mis targemad ytlevad.Ei tea kyll milline see foldimise liigutus oli, aga muidu suht retarded k2itumine vastase poolt imo
Viskas kaardid tagurpidi vastu lauda, aga ei lasknud neist lahti. Ses mõttes jah, et ma oleks võinud hõisata vms, ja ta oleks kaartidest lahti ka lasknud, aga mõtlesin, et kui ta ütleb, et "ei ole midagi" siis on ikka täielik õhk, mitte nuts ATo :O.
Viskas kaardid tagurpidi vastu lauda, aga ei lasknud neist lahti. Ses mõttes jah, et ma oleks võinud hõisata vms, ja ta oleks kaartidest lahti ka lasknud, aga mõtlesin, et kui ta ütleb, et "ei ole midagi" siis on ikka täielik õhk, mitte nuts ATo :O.
sa oleks pidand ytlema mul on K2 .. ta oleks muckind sa oleks muckind ja elu ilus :D
Comment