*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1771
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Tänud, uurin neid linke.

    Comment

    • vaenekala
      Jube Noob
      • Nov 2008
      • 148

      #1772
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Tere
      Kas kellegil on või teab, kelle käest saada Audi A6 2006 a. autole Navigatsiooni CD-d mõistliku hinnaga?

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #1773
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        Kes iganes on starsis madmouse333, ei tea pokkerieetikast midagi :S
        Tüüp võidab mult stacki, ütleb pärast käe lõppu mulle TAUN. Pärast seda veel kukkus teooriat õpetama.
        Norm vend, go fck yourself


        E: Ning käi perse elion, et mu sessi ära rikkusid.
        Tilt
        Last edited by ziimukaz; 24.10.10, 18:48.

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #1774
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Kerge etiketi küsimus live kohta:

          Olin kohalikus live turnas (100+R) ja kukkusin välja, aga käsi kus kukkusin oli veits kahtlane. Turnas muidu 30 inimest ja suht tõsiselt võetakse üritust. 15 inimest oli alles, olin top5 chipstack kui liigutati lauda, kus kahel vennal oli must rohkem chippe (mul 15k neil 17k umbes). Anyway, BU limp (mida ma tähele ei pannud), SB limp ma A4o tõstan. BU callib, flop K high, ma check ta bet. Tundisn kohe, et ta blufib, callin. Turn jälle K, ma check ta bet ma call. River rag ma check, ta bet ma call. Pot oli siis kokku umbes 23k (blaindid 300/600 avarage 9k). Anyway ma call ja ta ahastub ja ütleb et tal ei ole midagi ning kaardid käes teeb maha panemis liigutuse (aga hoiab kaartidest kergelt kinni) ma "great success" ja flippan A4, mille peale ta näitab AT ning kuna ta kaartidest lahti ei lasknud, siis saab poti T kickeriga endale. Kas tegemist oli legit käega või annaks millegi kallal nuriseda?

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #1775
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            minu m6istus j22ks sel hetkel kinni.. yhelt poolt vaadates tema kui viimasena panustaja peab esimesena avama, mida ta ei teinud ja nö muckis ja sina avasid. Teiselt poolt vaadates ta polnud t2ielikult muckinud ja sinu syy et avasid??? ei tea vaatab mis targemad ytlevad.Ei tea kyll milline see foldimise liigutus oli, aga muidu suht retarded k2itumine vastase poolt imo

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1776
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              Kui kaardid mucki ei läinud, siis pole millegi kallal nuriseda

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #1777
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Algselt postitas Sass Vaata postitust
                minu m6istus j22ks sel hetkel kinni.. yhelt poolt vaadates tema kui viimasena panustaja peab esimesena avama, mida ta ei teinud ja nö muckis ja sina avasid. Teiselt poolt vaadates ta polnud t2ielikult muckinud ja sinu syy et avasid??? ei tea vaatab mis targemad ytlevad.Ei tea kyll milline see foldimise liigutus oli, aga muidu suht retarded k2itumine vastase poolt imo
                Viskas kaardid tagurpidi vastu lauda, aga ei lasknud neist lahti. Ses mõttes jah, et ma oleks võinud hõisata vms, ja ta oleks kaartidest lahti ka lasknud, aga mõtlesin, et kui ta ütleb, et "ei ole midagi" siis on ikka täielik õhk, mitte nuts ATo :O.

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1778
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                  Viskas kaardid tagurpidi vastu lauda, aga ei lasknud neist lahti. Ses mõttes jah, et ma oleks võinud hõisata vms, ja ta oleks kaartidest lahti ka lasknud, aga mõtlesin, et kui ta ütleb, et "ei ole midagi" siis on ikka täielik õhk, mitte nuts ATo :O.
                  sa oleks pidand ytlema mul on K2 .. ta oleks muckind sa oleks muckind ja elu ilus :D

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #1779
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Jep, :D ei mõelnud tol hetkel selle peale.

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #1780
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      kas sa mainisid ka selle kohta midagi v6i andsid rahulikult poti 2ra?

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #1781
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Kerge diskussioon tekkis, aga kuna ta ei lasknud kaartidest lahti, siis sai ta poti endale.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1782
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!



                          keegi on kasutanud seda lehte? On normaalne või jagavad eelmise aasta käsi seal

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #1783
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Jeerum mis batshit-insane pühapäev.

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #1784
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                              http://www.handhq.com/

                              keegi on kasutanud seda lehte? On normaalne või jagavad eelmise aasta käsi seal
                              enne ostmist näitab kuupäevi kust käed pärit. scamsait ei ole.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1785
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                ohohoho ipokeri plo käed seal olemas, niceee

                                Comment

                                Working...