ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #1126
    Re: ALKOHOL :D

    Stön on küll hea ja hind ka mõistlik. Isegi mernajaga kannataks võrrelda

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1127
      Re: ALKOHOL :D

      Ma seal lingis selle esimese kommenteerijaga päri.
      Hindan viina järgmise päeva olekust. Või eksisteerib siin tõesti mingeid hubadikke kes tv kõrvale õhtul naudivad kerget lapikut ja selle imelist maitset?

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #1128
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Ma seal lingis selle esimese kommenteerijaga päri.
        Hindan viina järgmise päeva olekust. Või eksisteerib siin tõesti mingeid hubadikke kes tv kõrvale õhtul naudivad kerget lapikut ja selle imelist maitset?
        mina võtan küll mõnikord õhtuti ühe dringi.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1129
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
          mina võtan küll mõnikord õhtuti ühe dringi.
          jah, paar jääkülma pitsi mõnel nädalapäeva õhtupoolikul on teinekord päris hea.

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #1130
            Re: ALKOHOL :D

            ma teen koksi, pitsist joomine pole kuigi nauditav tegevus imo

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #1131
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              ma teen koksi, pitsist joomine pole kuigi nauditav tegevus imo
              mul pigem vastupidi. viinakoks hakkab vastu, kuid külm pits viina hea sakummiga on super

              ainuke häda on see, et pitsist juues on mälulüngad kerged tulema :(

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #1132
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                mul pigem vastupidi. viinakoks hakkab vastu, kuid külm pits viina hea sakummiga on super

                ainuke häda on see, et pitsist juues on mälulüngad kerged tulema :(
                paned pudeli suu peale, hoopis teine asi, eksole

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #1133
                  Re: ALKOHOL :D

                  viinakoks on räme, ikka pitsist marineeritud kurgi ja asjadega.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #1134
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    paned pudeli suu peale, hoopis teine asi, eksole
                    ma pigem mõtlesin, et joodavad ühikud on erinevad :) tunnis võtad vabalt 5-6 pitsi, 5-6 koksi sa aga ei joo.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #1135
                      Re: ALKOHOL :D

                      Koksi segades ei ole ju mingit vahet, mis viinast seda teha. Lauakas või absoltu, sama maitsega tulevad ikka. Aga noh, ma olen näinud ka ballerist oinast, kes rabas poest 60€ single malti ja keeras cocaga koksid sellest :)

                      Comment

                      • valgelendur
                        Jube Noob
                        • Oct 2012
                        • 121

                        #1136
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Koksi segades ei ole ju mingit vahet, mis viinast seda teha. Lauakas või absoltu, sama maitsega tulevad ikka. Aga noh, ma olen näinud ka ballerist oinast, kes rabas poest 60€ single malti ja keeras cocaga koksid sellest :)
                        Sellise "keskmise" klassi viinadel ehk tõesti ei ole vahet aga solk vs kallima klassi viinal on isegi vahe kui cocaga kokku keerata.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #1137
                          Re: ALKOHOL :D

                          viin + coca = täielik okse

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #1138
                            Re: ALKOHOL :D

                            viin imo siidriga kõige parem. kui võtta koos

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #1139
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                              viin + coca = täielik okse
                              +1, kõhus hakkab jubedalt keerama. Üldse gaasiliste pealekatega ei sobi imo.
                              Ise viimasel ajal erimatiselisi finlandiaid proovinud ja täitsa head on, kuna viina juues on eesmärk purju jääda ja teine eesmärk, et võimalikult mitte-sitasti maitseks. Neil maitselistel finlandiatel väga edukalt summutab see puuvilja vms maitse viinamaitse ära peale lonksu. Kui sama maitsega pealekas ka veel, siis eriti nuts.

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #1140
                                Re: ALKOHOL :D

                                Ega Sierra slammereid enam kuskil Tallinnas ei müüda? Pole juba jupp aega näinud kuskil :(

                                Comment

                                Working...