Re: ALKOHOL :D
Huumor on lugeda kui erinevad "alkoholikultuurid" siin ristuvad. On inimesi, kes kallist veini iialgi ei ostaks ja kelle arvates ainuke sobilik ongi 777 laadne peedikas. Minu meelest oli ka joodav, hästi magus. Palju ei tahaks, aga seda pole palju vaja ka. ;D
Algselt postitas masterpupept
TC
Comment