ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #121
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas masterpupept
    777 on jubedaim mürk, mida ma kunagi joonud olen. Sellele pidi viina peale jooma, et asi talutav oleks.
    Huumor on lugeda kui erinevad "alkoholikultuurid" siin ristuvad. On inimesi, kes kallist veini iialgi ei ostaks ja kelle arvates ainuke sobilik ongi 777 laadne peedikas. Minu meelest oli ka joodav, hästi magus. Palju ei tahaks, aga seda pole palju vaja ka. ;D

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #122
      Re: ALKOHOL :D

      No magus ta nüüd vist ei olnud, pigem käis julm piiritusemaitse üle. Aga noh, pole hullu. Sõbrad jõid seda 777 viinale pealejoogiks. :D

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #123
        Re: ALKOHOL :D

        Viin on saatanast!

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #124
          Re: ALKOHOL :D

          maximas müüakse mingisugust apelsini ja jõhvikamaitselist viina. apelsini oma maitseb täpselt nagu fanta räige volliga, ilma pealekata saab mõlemat juua. tho see on pigem nagu need jõuluõlled, et korra proovid ära, aga kokkuvõttes liiga spets maitse et pikemalt tarbida.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #125
            Re: ALKOHOL :D

            neljapäeval maitses karge Eesti viin niiiiiiiiii hääääääääää....mmmmm :D, soovitan soojalt (hotvodka! :D)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #126
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas hotcocacola
              neljapäeval maitses karge Eesti viin niiiiiiiiii hääääääääää....mmmmm :D, soovitan soojalt (hotvodka! :D)
              Kas sul mõni neljap, reede, laup kaine ka on?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #127
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas ranka
                Kas sul mõni neljap, reede, laup kaine ka on?
                ära aja lolli juttu!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #128
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas hotcocacola
                  ära aja lolli juttu!
                  Ma ju ainult küsisin!

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #129
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas ranka
                    Ma ju ainult küsisin!
                    ;D ;D ;D
                    einoh, tegelt ikka on vabu päevi, isegi palju :/
                    nädala sees joon tegelikult harva, aga nädala lõpus on hea end välja puhata ning ennast allinist leida:D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #130
                      Re: ALKOHOL :D

                      [img width=334 height=500]http://farm2.static.flickr.com/1047/1329797039_15e0b3eb62.jpg[/img]

                      [img width=500 height=350]http://www.shareasale.com/image/allin_bnr_500x350_freeland.gif[/img]

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #131
                        Re: ALKOHOL :D

                        [img width=250 height=400]http://www.liviko.ee/failid/valge_suur.jpg[/img]


                        parim !

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #132
                          Re: ALKOHOL :D

                          Sina coca?

                          [img width=480 height=360]http://img262.imageshack.us/img262/7503/homelessge7.jpg[/img]

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #133
                            Re: ALKOHOL :D

                            ei ;D , nii parm ma pole :D
                            muide, tartus on valge viin kuum sõna :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #134
                              Re: ALKOHOL :D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #135
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas ranka

                                rist....kabel....haud

                                Comment

                                Working...