ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #46
    Re: ALKOHOL :D

    Minu lemmik õlu: Lahtine
    Lemmik muu jook: jook, mille saab baarist kõige kiiremini

    Ülejäänud standard

    Comment

    • mihkel88
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 140

      #47
      Re: ALKOHOL :D

      jrgnhelli postitusele ---> ;D ;Drofl veits paljuks läks jh see kogus
      Long islandist....ise võtsin seda viimati tartus trhevis, kus baaritüdruk küsis et kas kangem või lahjem variant...ma lolli näoga vahtisin otsa et no anna kangem sis...tulemus oli umbes 2 korda kangem kui klubides saab minuarust:)

      Comment

      • MarxVoss
        FPP Pro
        • Dec 2008
        • 211

        #48
        Re: ALKOHOL :D

        Kõige julmem mälestus oli Londonis see, kui sai sõpradega koos julma tinunni pandud, ja siis Hollandis ärgatud! Ja vähe sellest oli veel ka kanep hambus! ;D

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #49
          Re: ALKOHOL :D



          Sobib siia nagu rusikas silmaauku!

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #50
            Re: ALKOHOL :D

            mingi seiklus meenub mulle, kui olin paljude sõpradega Atlantises.
            Mingi vene suur ja paks maakas tuli tõmblema sõbraga, sest tantsides juhuslikult põrkasid kokku....

            ja nüüd kino juurde...;D, see venelane valis vale sõbra:D, tegemist on vaja kickboxijaga :D, kes juba tatist saati trenni teinud :D + pärast oli veel vol 2 round...igastahes, too vend pärast elas oma verelombis :D

            moraal mõnele venelasele: enne kasuta skilli ja readi, kus sa oled omadega...:D


            aaa...turvad tulid vahele jne, igastahes russ ja tema sõbrad visati välja...me lendasime lavale edasi tantsima :D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #51
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas ranka
              väga hea pakkumine aga viinavõtu isu on vist kauaks läinud....
              mul oli peale eelmist nvd sama tunne...aga kuramus küll...reedel hakkas magu juba häält tegema:"Raix...mine selverisse.....KOHEEEEEE"

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #52
                Re: ALKOHOL :D

                Ei joonud eile tilkagi alkoholi, siiski oksendasin syda88st kella kaheksani hommikul 20 minutiliste vahedega.

                Tehke j2rgi?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #53
                  Re: ALKOHOL :D

                  ma räägin, sa oled alko järgi immuunne...seega, kui jood vett, saad mürgituse jne...sp kettisidki :)

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #54
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas lebovend
                    Ei joonud eile tilkagi alkoholi, siiski oksendasin syda88st kella kaheksani hommikul 20 minutiliste vahedega.

                    Tehke j2rgi?
                    pregnant imo

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #55
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas vsiu100
                      pregnant imo
                      irwww ;D ;D

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #56
                        Re: ALKOHOL :D

                        bacardi ei kõlba... captain morgan on tarbitav..

                        aga ükskord oli üks veidi selline raksem teisipäev töö juures.. ja siis sai TTÜ jalkaplatsile sõpradega mindud peale tööd, et paar tervistavat õlle võtta, millega raske päev alla loputada... aga et õllesid väga palju ei viitsinud juua, võtsime kahekesi ühe pooliku ja ühe 0,2'se vanaka ka kaasa...

                        hiljem tuli kolmas sõber veel ühe pooliku vanakaga... hommikul oli mul kindel veendumus, et meie poolikust jäi osa alles ja see on mul seljakotis.. ja kolmanda sõbra vanakat me üldse ei puutunud.. aga tegelikult olime loomulikult kõik nood hakkama pannud + veel mingeid õllesid ja siidreid...

                        enivei.. tollest õhtust sai kõvasti nalja.. aga parim laks oli see, kui ma jusht olin ennast suutnud püsti ajada ja läbi metsa üritasime taksopeatuse poole kõmpida.. kui mul tibinas helistas ja uuris millal ma koju jõuan... ma selleks ajaks toetasin ühe käega vastu puud ja püüdsin ennast arusaadavaks teha telefoni... kui tundsin kuidas magu hakkas krampe viskama.. ütlesin tibinale telefoni, et oota.. ma ropsin ära..ja siis räägime edasi... ja siis ma lasin ketti telefon kõrva ääres... tibinas oli igatahes surmani ära ehmunud ja paanikas, et ma olen ikka täiesti sodiks ennast kaaninud.. tegelt pold hullu midagi..

                        takso igatahes tegi megasupperkiire sõidu mu koduni.. kuna ma seal ees istmel ikka luksusin hoolega.. siis ta ei hakanud riskima ja andis täiega talda.. arve oli igatahes 2x väiksem kui tavaliselt seda vahemaad sõites:-D

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #57
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas antnx


                          Sobib siia nagu rusikas silmaauku!
                          See on ikka päris hull ,kuda Ta suutis täispeaga selle asja kinni panna ;D
                          Aga Nguyen on üx parimatest mängijatest kah ning Tal on tiitleid, millega seda tõestada :)

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #58
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            See on ikka päris hull ,kuda Ta suutis täispeaga selle asja kinni panna ;D
                            Aga Nguyen on üx parimatest mängijatest kah ning Tal on tiitleid, millega seda tõestada :)
                            douche on

                            [img width=227 height=276]http://foos.caltech.edu/sixkiller.jpg[/img]

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #59
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas antnx


                              Sobib siia nagu rusikas silmaauku!
                              Luckbox mäng see pokker

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #60
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas Codecci
                                douche on

                                [img width=227 height=276]http://foos.caltech.edu/sixkiller.jpg[/img]
                                Joodikust pokkeri prod ei kõlba kuhugi..
                                Parim mängija on ikkagi triibu peal väljas:
                                [img width=210 height=210]http://www.pokertorium.co.uk/img/Stu_Ungar.jpg[/img]

                                Comment

                                Working...