ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #676
    Re: ALKOHOL :D

    ma hakkan nt nõrgaks jääma 3 päev ja ei pea vast enam ....

    Comment

    • paradigmlost
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 421

      #677
      Re: ALKOHOL :D

      mina hakkan nõrgaks jääma...:D eile ostsin 2 liitrise pilsneri õhtul... ammu pole enam joonud ka...(mõtlesin et peaks hästi maitsema ja pähe ka hakkama) aint rohelist mahvind korralikult... ja ennäe imet alkohol alla ei läinudki! ja väga hea kui enam ei jookski kunagi enam nii nagu varem (vähemalt korra nädalas jumala kinni). alko on ennast minu jaoks ammendanud, ma loodan.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #678
        Re: ALKOHOL :D

        mina ei saa aru mis värk inimestel on selle alko maha jätmisega ja miks mälukasse ei taheta juua jne

        mulle jõhkralt meeldib 1x nädalas üks väga kõva möll maha panna ja täiesti mällu juua, lihtsalt nii mõnus on :)

        hommikul teed silmad lahti, ja nüüd teel koju on kõike aega meenutada

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        EDIT:

        ja T*RA MIS KÄRAKAISU SELLE LOOGA ALATI PEALE TULEB JA TÄISPEAGA KA VÄHE MÕNUS JORISEDA:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        tüütütüdüdüdü dõdõdõdõdõdõuuu dõdõdõdõdõuu

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #679
          Re: ALKOHOL :D

          Scooter=I need a drink

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #680
            Re: ALKOHOL :D

            Tarbija24.ee aitab teha targemaid tarbijaotsuseid Tarbija24.ee on praktiline Eesti tarbijaportaal, mis aitab teha paremaid otsuseid raha, ostude, teenuste ja igapäevaelu küsimustes. Selgitame keerulisi teemasid lihtsas keeles, võrdleme võimalusi ja toome välja kulud, riskid ning tingimused, mida enne otsustamist tasub teada. Meie eesmärk on aidata sul vältida halbu valikuid, säästa raha ja mõista, milline pakkumine, teenus


            Oleme uhked ?

            Ise ma arvutasin ja arvutasin aga lõpuks jõudsin järeldusele, et meie pere keskmine jääb alla Eesti keskmisele

            Comment

            • tonis
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 334

              #681
              Re: ALKOHOL :D

              Algselt postitas Codecci
              mina ei saa aru mis värk inimestel on selle alko maha jätmisega ja miks mälukasse ei taheta juua jne

              mulle jõhkralt meeldib 1x nädalas üks väga kõva möll maha panna ja täiesti mällu juua, lihtsalt nii mõnus on :)

              hommikul teed silmad lahti, ja nüüd teel koju on kõike aega meenutada

              Lünkadesse juua pole jah väga hullu aga kui iga nädal ikka nii paned, et totaalselt must maa siis on küll nõme.
              Hommikul ärkad ja midagi ei mäleta, paar kilo ainult vaesem ning ülisitt olla. Pärast ei julge väljagi minna, sest ei tea mis sitta kokku keerasid :D

              Vahepeal on hea ikka totaalselt mällu ka juua aga koguaeg küll ei taha.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #682
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas Codecci
                mina ei saa aru mis värk inimestel on selle alko maha jätmisega ja miks mälukasse ei taheta juua jne

                mulle jõhkralt meeldib 1x nädalas üks väga kõva möll maha panna ja täiesti mällu juua, lihtsalt nii mõnus on :)

                hommikul teed silmad lahti, ja nüüd teel koju on kõike aega meenutada

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                EDIT:

                ja T*RA MIS KÄRAKAISU SELLE LOOGA ALATI PEALE TULEB JA TÄISPEAGA KA VÄHE MÕNUS JORISEDA:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                tüütütüdüdüdü dõdõdõdõdõdõuuu dõdõdõdõdõuu

                bljaad need koomajoomised on viimasel paaril aastal hakanud pahasti lõppema ... asjad katki/kadunud, ise katki.. not funny

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #683
                  Re: ALKOHOL :D

                  Algselt postitas tonis
                  Lünkadesse juua pole jah väga hullu aga kui iga nädal ikka nii paned, et totaalselt must maa siis on küll nõme.
                  Hommikul ärkad ja midagi ei mäleta, paar kilo ainult vaesem ning ülisitt olla. Pärast ei julge väljagi minna, sest ei tea mis sitta kokku keerasid :D

                  Vahepeal on hea ikka totaalselt mällu ka juua aga koguaeg küll ei taha.
                  Selle tundega ma juba harjunud ja kuna hirmus pohhuist siis üleüldse ei koti, mis teised arvavad. Muidugi juua ma ei oska ja oleks äärmiselt tänulik, kui keegi juba teeks sellise haridusasutuse nagu "Joomakool.ee". Kindlasti võtaks sealt ka mõned tasulised loengud ja õpiks seda keerulist kunsti detailsemalt. Arvan, et see kool teeks Wismarile pikalt ära ja oleks kasu ka rohkem.

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #684
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas ranka
                    Selle tundega ma juba harjunud ja kuna hirmus pohhuist siis üleüldse ei koti, mis teised arvavad. Muidugi juua ma ei oska ja oleks äärmiselt tänulik, kui keegi juba teeks sellise haridusasutuse nagu "Joomakool.ee". Kindlasti võtaks sealt ka mõned tasulised loengud ja õpiks seda keerulist kunsti detailsemalt. Arvan, et see kool teeks Wismarile pikalt ära ja oleks kasu ka rohkem.
                    NO Ranks, me peame Pärgiga sulle koolitust siis tegema!:D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #685
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas J0kker
                      NO Ranks, me peame Pärgiga sulle koolitust siis tegema!:D
                      Eieie, sa vist said valesti aru. Ma ikka tahan alkoholi joomise koolitust, mitte morsi, tee, piima jne.

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #686
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas ranka
                        Eieie, sa vist said valesti aru. Ma ikka tahan alkoholi joomise koolitust, mitte morsi, tee, piima jne.
                        Eieie sa said valesti aru :D
                        Kõigepealt tuleb alustada vaikselt, alguses non alkohol joomine ja siis vaikselt vaikselt kangema peale üle :)
                        Ja kannatad nagu loom

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #687
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas J0kker
                          Eieie sa said valesti aru :D
                          Kõigepealt tuleb alustada vaikselt, alguses non alkohol joomine ja siis vaikselt vaikselt kangema peale üle :)
                          Ja kannatad nagu loom
                          Et siis nagu pärgi moodi, et 29 aastaselt laveerib keset hollywoodi ringi kilest piimapakk käes=?

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #688
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas ranka
                            Et siis nagu pärgi moodi, et 29 aastaselt laveerib keset hollywoodi ringi kilest piimapakk käes=?
                            Vähemalt peab piiri ;D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #689
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas J0kker
                              Vähemalt peab piiri ;D
                              Jup. Peldikust kaugemale ei julgenud tulla.

                              Comment

                              • J0kker
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 865

                                #690
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas ranka
                                Jup. Peldikust kaugemale ei julgenud tulla.
                                See tal taktika, võlub naisi oma piimahabemega peldiku juures ;D.

                                Comment

                                Working...