ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #481
    Re: ALKOHOL :D

    nõustun et double bock on joodav, kui vaja. blond ice on ka joodav. kuid kas keegi on süütevedeliku proovinud? jagage oma surma ekspiiriensi

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #482
      Re: ALKOHOL :D

      tra kõik on putsis, alko on rigged lihtsalt, motherfucker

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #483
        Re: ALKOHOL :D

        No mida te kõike ka ei joo :o

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #484
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas alaska
          Kui näpud põhjas, alati sobiv lahendus. Piirituse baasil.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          LMAO

          Comment

          • dabljuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 494

            #485
            Re: ALKOHOL :D

            aga samas kuim jood ja tahad mängi
            da

            SIIS SOOVITAN CASHLAUDU,M ITTE NÄPPIDA

            mängi sit and god, väike limiit, nalja saad, mänguaega ja mine tea, võib tulla esikohtki

            Comment

            • peokuningas
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 444

              #486
              Re: ALKOHOL :D

              Millega aniisiviina on hea juua?

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #487
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas peokuningas
                Millega aniisiviina on hea juua?
                jood tavalist viina peale. logish.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #488
                  Re: ALKOHOL :D

                  türklased jõid veega .. aga see on ilge pask .. aniisiviin kraasnikausist alla

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #489
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas peokuningas
                    Millega aniisiviina on hea juua?
                    Peale pole miskit vaj, lihtsalt lase konjaki klaasis välgumihkliga see kuumaks ja pärast joomist hinga seda kuuma auru sisse, vot see on alles kaiff

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #490
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas chrosmos
                      nõustun et double bock on joodav, kui vaja. blond ice on ka joodav. kuid kas keegi on süütevedeliku proovinud? jagage oma surma ekspiiriensi
                      Blond Ice on joodav??? Blond Ice = Saku Ice põhimõtteliselt... Paremat õllet on raske leida :P

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #491
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas Codecci
                        Blond Ice on joodav??? Blond Ice = Saku Ice põhimõtteliselt... Paremat õllet on raske leida :P
                        ei ole .. klaaspudelis heineken, corona ... 10x paremad

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #492
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas leits
                          ei ole .. klaaspudelis heineken, corona ... 10x paremad
                          Heineken on kuld jah. Corona on weirdo veits. Aga 10x, no way... Veidi ehk. Aga kõige parem on SOL for sure :P

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #493
                            Re: ALKOHOL :D

                            olin 2 päeva suvilas sai joodud torni viina, old captaini ja blond ice ja bocki. tuleb nõustuda, et blond ice sai kõige rutem otsa ja seda oli ka kõige rohkem(5ballooni 2 peale). hommikul on seda kõige parem juua kui gaase enam sees pole, hea, täidab kõhtu ja on hommikusöögi eest :).

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #494
                              Re: ALKOHOL :D

                              Algselt postitas donkament
                              hommikul on seda kõige parem juua kui gaase enam sees pole, hea, täidab kõhtu ja on hommikusöögi eest :).
                              Gaasid võib ju enne joomist välja raputada, kui hommikuni aega pole oodata. 8)

                              Comment

                              • hmm123
                                Räme Fish
                                • Jul 2009
                                • 6

                                #495
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas peokuningas
                                Millega aniisiviina on hea juua?
                                sprite´ga väga joodav

                                Comment

                                Working...