Re: ALKOHOL :D
nõustun et double bock on joodav, kui vaja. blond ice on ka joodav. kuid kas keegi on süütevedeliku proovinud? jagage oma surma ekspiiriensi
nõustun et double bock on joodav, kui vaja. blond ice on ka joodav. kuid kas keegi on süütevedeliku proovinud? jagage oma surma ekspiiriensi
TC
Comment