Millest on teil Eestis puudus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #61
    Re: Millest on teil Eestis puudus?

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Jahedast suvest.
    +1

    Comment

    • faronel
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 228

      #62
      Re: Millest on teil Eestis puudus?

      Seni rääkis rahvas peamiselt lihtsatest toodetest või meelelahutuse üritustest/-kohtadest. Mina leian, et mõnes mõttes on suurim defitsiit siiski teatud teenused.

      Erialaselt oskan kohe öelda, et Eestis on totaalne puudus heade mental health spetsialistide suhtes. Enamus psühholooge, kes Eestis tegutsevad, on hariduseta šarlatanid ja rebivad oma pseudotöö eest eluhinda. Oleks tõiesti vaja paar korralikku nõustamiskeskust, kasvõi lastele orienteeritud ja olgu see kasvõi MTÜ.

      Siin samuti tulevad mängu nende "spetsialistide" poolt pakutavad täiendkoolitused ja supervisioonid. Minu silmis on supervisioon selline asi, mille käigus keskendutakse konkreetselt sinu kui töötaja tööülesannetele ja viisile, kuidas sa neid ülesandeid täidad. Mina käisin ühe "20 aastase nõustamisoskusega superviisori" juures oma tööalaste probleemidega - see mutt tegi mulle lihtlabase suhtlemistreeningu, et "kuidas paremini suhelda oma kolleegidega". Hello??? Ma olen ise psühholoog hariduselt, ma tean väga hästi, mis asi on "peegeldamine" ja "aktiivne kuulamine". Tähendab, ma tahan öelda, et suurem osa täiendkoolitustest, mida pakutakse ka tavalistele inimestele teistel ametikohtadel (konflikti lahendused kolleegidega, töö dünaamika analüüs jne) on ka väga lapsekingades või pseudosuunas minemas.

      Paralleele võib tõmmata ka muudes valdkondades. See oli üks näidetest.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #63
        Re: Millest on teil Eestis puudus?

        Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Selle taha see asi jääbki, et väga kahtlane, kas see ennast kasumisse toodab pärast.

        Aa ja korraliku nädala sees töötavat kalaturgu/poodi ei ole, sellest on kradi kahju. Seal linnahalli juurde nüüd tehti turg, aga lahti on ka see ju kord nädalas. Kalastustarvete hinnad on jah päris kirved...hea, et tuttav ühes kalapoes töötab

        Comment

        • MissLiz
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 112

          #64
          Re: Millest on teil Eestis puudus?

          Turuga seoses.

          Võtaks nii mõnigi kord peal tööd turult värsket kodumaist sealiha, mille ise marinaadi panna õhtul, või peipsi sibulat või värsket kala.
          Aga no turg suletakse kell 16. wtf?
          Keskmine inimene pole selleks ajaks tööltki veel vabanenud.

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #65
            Re: Millest on teil Eestis puudus?

            Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
            Turuga seoses.

            Võtaks nii mõnigi kord peal tööd turult värsket kodumaist sealiha, mille ise marinaadi panna õhtul, või peipsi sibulat või värsket kala.
            Aga no turg suletakse kell 16. wtf?
            Keskmine inimene pole selleks ajaks tööltki veel vabanenud.
            +1

            turg võiks mingi 23-ni lahti olla ikka :)

            Comment

            • MagicFriend
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 369

              #66
              Re: Millest on teil Eestis puudus?

              vaga huvitav teema koos huvitavate kommentaaridega.
              mul on 1 kysimus teile, palju maksab 1 tavaline kebabi, durumi natsakas aastal 2010?

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #67
                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                tartus on väga häid piljardisaal ning FTP kii on täis pask.

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #68
                  Re: Millest on teil Eestis puudus?

                  Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
                  Turuga seoses.

                  Võtaks nii mõnigi kord peal tööd turult värsket kodumaist sealiha, mille ise marinaadi panna õhtul, või peipsi sibulat või värsket kala.
                  Aga no turg suletakse kell 16. wtf?
                  Keskmine inimene pole selleks ajaks tööltki veel vabanenud.
                  põhikunded ikkagi penskarid ja need käivad hommiku otsa seal kooserdamas

                  Comment

                  • akristjan
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 406

                    #69
                    Re: Millest on teil Eestis puudus?

                    Arby's>KFC>Burger King>Wendy's>Micky D's

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #70
                      Re: Millest on teil Eestis puudus?

                      imo neid kiirtoidukohti on juba liiga palju.

                      pigem mingi palce kus pakutakse 24h tervisliku toitu jms

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #71
                        Re: Millest on teil Eestis puudus?

                        subway!!!!!!!!!

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #72
                          Re: Millest on teil Eestis puudus?

                          Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                          odav aasia kiirtoit
                          Pärnus ju on chopsticks olemas, muidugi teistmoodi odav koht kui sa mõtlesid.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #73
                            Re: Millest on teil Eestis puudus?

                            Normaalset laadaburgerit tahaks igal erineval kujul :D ja mingis soliidses kohas hookers and blow ka

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #74
                              Re: Millest on teil Eestis puudus?

                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              subway!!!!!!!!!
                              tartus 2 subway kohta.

                              metro neist parim.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #75
                                Re: Millest on teil Eestis puudus?

                                sellisest rikkast ja heast sotsiaalsüsteemist mis võimaldaks ka eestil suuremas koguses somaaliast ja iraagist põgenikke importida. mitte, et neid kiusata ja tööle sundida vaid niisama ilu pärast logelema, nohh... . ikka nii nagu rootsi ja soome ja .....

                                Comment

                                Working...